وبلاگ سبز مشاور

ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی شیراز

رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی شیراز

امروزه گستردگی مراکز دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور و تنوع رشته های موجود در آن موجب گشته تا دسترسی به کسب علم راحت تر باشد و افراد با هر شرایطی توانایی ادامه تحصیل در دانشگاه را داشته باشند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز نیز در مقطع کاردانی و کارشناسی در همین راستا انجام می گیرد و داوطلبان میتوانند متناسب با مدرک پایه خود در این دوره ها شرکت نمایند. پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در تمامی مقاطع براساس سوابق تحصیلی داوطلبان بوده و داوطلبان محدودیتی برای تطبیق مدرک پایه خود ، با رشته انتخابی شان ندارند و مجاز به انتخاب رشته های مورد علاقه خود بدون توجه به مدرک پایه خود می باشند. با توجه به پذیرش بدون آزمون مراکز دانشگاه علمی کاربردی در شیراز و تنوع بسیار بالای رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی شیراز ، برای داوطلبانی که تمایلی به شرکت در کنکور سراسری را ندارند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شیراز گزینه بسیار مناسبی به حساب می آید.

لیست رشته های مراکز دانشگاه علمی کاربردی شیراز در چهار گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ، فرهنگ و هنر و کشاورزی گنجانده شده است. داوطلبان در فرآیند انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی ملزم هستند تنها از میان رشته های یک گروه آموزشی اقدام به انتخاب رشته نمایند به همین جهت در صورت انتخاب رشته از سایر گروه ها فرآیند ثبت نام تکمیل نمی گردد.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن شیراز همه ساله در دو مرحله انجام می پذیرد یک بار برای ورودی مهر (نیم سال اول تحصیلی) که از اواخر تیرماه ثبت نام آن شروع میشود و مرحله بعدی که برای ورودی بهمن (نیم سال دوم) هست از اواخر دی ماه شروع میشود. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شیراز و ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز در دو بازه زمانی متفاوت و معمولا در ابتدا ثبت نام کاردانی شروع می گردد و پس اتمام ثبت نام کاردانی ، ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته شروع می گردد.

برای دریافت مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز ورودی مهر و بهمن

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شیراز

علاقه مندان به ادامه در مقاطع دانشگاهی می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شیراز رشته دلخواه خود را تحصیل نمایند ولی قبل از اقدام به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بایستی از شرایط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی شیراز مطلع بود و اطلاعاتی را در مورد رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی شیراز بدست آورد.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی شیراز و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی شیراز دارای شرایطی است که آگاهی از آن ها کمک بسیاری به داوطلبان عزیز جهت ثبت نام موفقیت آمیز خواهد نمود. از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شیراز میتوان به شرح ذیل اشاره نمود:

  • دارا بودن مدرک دیپلم نظام جدید یا نظام قدیم چهار ساله
  • دارا بودن معدل مناسب جهت قبولی در رشته مورد نظر
  • نداشتن منع خدمت سربازی برای آقایان
  • شرایط بومی بودن

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اکثرا برای همه دانشگاه ها یکسان میباشد.

داشتن گواهینامه پایان دوره متوسطه از داخل یا خارج کشور مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش یا برابر آن برای آموزش‌های حوزوی (مطابق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی) برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شیراز و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

داشتن گواهینامه مقطع کاردانی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز

جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی شیراز بعد از اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی شیراز می توان با مراجعه به سایت و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمود.

داوطلب می بایست پس از اخذ دفترچه راهنمای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی شیراز در ورودی نیمسال اول (مرداد و شهریورماه) و نیز نیمسال دوم (آذر تا بهمن ماه) هر سال نسبت به ثبت نام در آزمون مربوطه اقدام نماید. زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر و بهمن نیز از طریق سایت سازمان سنجش بنشانی sanjesh.org به اطلاع عموم می رسد.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شیراز باید در قدم اول از قسمت خرید کارت ثبت نام نسبت به دریافت کد ثبت نام و رمز عبور اقدام نمود. خرید کارت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی میباشد که بایستی توسط داوطلب خریداری شود. ذکر این نکته اهمیت دارد که افراد شاغل نیز مناسب با رشته شغلی خود میتوانند از بین رشته های مخصوص افراد شاغل انتخاب نمایند. یکی از مسایل عمده ای که در بحث ادامه تحصیل مطرح است این است که آیا افراد شاغل هم میتوانند با وجود دغدغه های شغلی فراوان در دانشگاه تحصیل نمایند، دانشگاه علمی کاربردی یک مزیت عمده ای که دارد این است که بستری را را فراهم می آورد تا دانشجویان استرس شاغل بودن را نداشته باشند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز مهر و بهمن در مقاطع ذیل می باشد:

  • ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی شیراز
  • ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی شیراز
  • ثبت نام مقطع ارشد دانشگاه علمی کاربردی شیراز

همانطور که ذکر شد برای ورود به مقاطع مختلف دانشگاه علمی کاربردی شیراز نیاز به هیچ آزمون یا کنکوری نیست و ملاک اصلی معدل دوره قبل میباشد یعنی برای قبولی در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شیراز فقط معدل دوره دیپلم ملاک است و یا برای قبولی در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز ملاک اصلی معدل دوره کاردانی میباشد. البته باید اشاره نمود که علاوه بر شرط معدل بومی بودن و در برخی رشته ها شاغل بودن نیز مزیت محسوب میشود.

یکی از ویزگی های تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی شیراز پایین بودن شهریه این دانشگاه می باشد. میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به نوع رشته و تعداد واحد های اخذ شده در هر ترم بستگی دارد . به طور کلی شهریه های پرداختی توسط دانشجویان به دو دسته شهریه ثابت و متغییر تقسیم می گردد.

در ذیل لینک رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شیراز ورودی مهر و بهمن قرار داده شده و شما میتوانید با کلیک بر روی لینک های زیر از رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی شیراز اطلاع پیدا کنید.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

نحوه اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز : اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربری در واقع از آخرین مراحل فرایند ثبت نام و کسب پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی به حساب می آید. داوطلبان در این مرحله نتیجه انتخاب رشته یا پذیرش یا عدم پذیرش خود را در دانشگاه علمی کاربردی شیراز را کسب می نمایند. از اینرو میتوان زمان اعلام نتایج کاردانی علمی کاربردی شیراز و اعلام نتایج کارشناسی علمی کاربردی شیراز را حداکثر یک ماه پس از اتمام فرآیند ثبت نام تخمین زد.  با توجه به این توضیحات زمان دقیق اعلام نتایج رابطه مستقیمی با زمان اتمام فرآیند ثبت نام دارد.

لیست دانشگاه های علمی کاربردی شیراز و مراکز علمی کاربردی فارس

در جدول ذیل لیست رشته های مراکز علمی کاربردی استان فارس به همراه آدرس مراکز علمی کاربردی استان فارس و شماره تماس مراکزی که بصورت بدون آزمون اقدام به جذب دانشچو می نمایند آورده شده است. همچنین داوطلبان عزیز میتوانید برای اطلاع از لیست رشته های موجود در مراکز علمی کاربردی شهر شیراز و استان فارس از نرم افزار رشته های بدون کنکور استفاده نمایند.

مرکز علمی کاربردی

آدرس

دادگستری فارسشیراز – چهارراه بنفشه روبروی مدرسه غیرانتفاعی حافظ ساختمان سابق بیمه ایران
بازرگانی فارسشیراز – بلوارمدرس خیابان شهید دوران میدان پیام جنب بانک تجارت
فرهنگ و ارشاد شیراز
شیراز – بلوار نصر-خیابان جهانگردی-خیابان جوانمردی-جنب هنرستان شهید آوینی
فن آوران کشاورزی صدرا شیراز
شیراز – شهر جدید صدرا- میدان بهارستان بلوار زاگرس
بنیاد شهید شیراز
شیراز – بلوار ازادی نبش مشکین فام ساختمان شماره 2 بنیاد شهید
هلال احمر شیرازشیراز – بلوار سیبویه جنب بیمارستان قلب حضرت زهرا(س)
هلا احمر لارلارستان شهر جدید – انتهای بلوار دانشجو
کازرونکازرون –خیابان حضرتی –بالاتر از ستاد مکاز جمعه –کوچه 24 روبروی اداره میراث فرهنگی و گردشگری
افزار کیمیای فارسبلوار عدالت جنوبی – کوچه 66
کارخانجات مخابراتی ایرانبلوارمدرس خیابان آزادگان روبروی موزه تاریخ طبیعی جنب درمانگاه کما
لاستیک دنا شیراز
شیراز – بلوار مدرس انتهای خیابان شهید دوران
خانه کارگر شیرازشیراز – درب اول پایگاه –میدان فرصت شیرازی – بلوار پروین اعتصامی
مجتمع آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق شیرازشیراز – انتهای بلوار امیر کبیر خیابان توانیرو کوچه 51 مجاور انبار مرکزی برق
شهرداری های شیرازشهرک گلستان –بلوار غدیر شمالی – خیا بان گل سرخ کوچه گل ناز جنب مجتمع ورزشی بهاران
علوم پزشکی کوارکوار- بلوار امام خمینی (ره)
بهزیستی شیراز
خیابان احمدی جنوبی کوچه 8 مرکز علمی کاربردی سازمان بهزیستی
مخابرات راه دور شیراز
بلوارمدرس خیابان شهیددوران بعد از میدان پیام- خ مرصاد
جهاد کشاورزی شیراز بلوارمدرس -خیابان جانبازان- مجتمع آموزشی فارس
فیروزآبادفیروز آباد – خیابان آزادی جنوبی خیابان پوریای ولی
خانه کارگر لامردلامرد – خیابان22 بهمن
شام شامخیابان معلم – ابتدای همت جنوبی – نبش کوچه 32
فنی حرفه ای لامردلامرد – بلوار شهید مطهری – خیابان مهارت
خلیج فارسشیراز – بلوار رحمت انتهای سفیر جنوبی نبش میدان مهارت -آخر 20متری امام خمینی
شهید رستمی نزاجا ( پیاده ) شیراز
شیراز – بلوار آزادی چهار راه باغ تخت مرکز آموزش پیاده شهید رستمی
شهید کرمی نزاجا ( زرهی ) شیراز
بلوار استقلال (زرهی )مرکز آموزش زرهی شهید کرمی
فرماندهی انتظامی شیراز
شیراز – چهار راه حافظیه بطرف دروازه قران روبروی بیمارستان ابن سینا –معاونت آموزش فرماندهی انتظامی فارس
جهاد دانشگاهی شیرازجهار راه عدالت – عدالت جنوبی – روبروی کوچه 21
فراسانبلوار ارم –خیابان ابوالفتح خانی –کوچه استاد دیرین نبش کوچه 9 پلاک 106
غدیرابتدای خیابان احمدی نو (جنوبی ) خیابان اصلی – مجتمع فرهنگی مذهبی خاتم الا نبیا
خبرمیدان قصرالدشت به سمت خیابان همت شمالی – سمت راست اولین بن بست – بن بست 17
پاسارگادپاسارگاد – خیابان فرهنگ خیابان معرفت جنب کانون
نی ریزنی ریز – کیلومتر 5 جاده نی ریز شیراز – شهرک دانشگاه امام صادق (ع)
آبادهآباده – جنت اباد- خیابان خیام نبش خیابان فردوس
لارلارستان – شهر جدید – بلوار دکتر دادمان – روبروی مدیریت جهاد کشاورزی – بلوار شهدای رمضان – کد پستی 13115 – 74318
ساختمان و نصب صنایع پتروشیمی
بلوار شهید چمران روبروی استخر انقلاب نبش کوچه 7

جهت انجام مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز و اطلاع از ظرفیت دانشگاه ها و چگونگی انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی شیراز و نحوه وود به سامانه هم آوا علمی کاربردی شیراز با مشاورین مجرب ما در تماس باشید. مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور با در نظر گرفتن همه جوانب و علایق و توانایی و استعداد شما دوستان عزیز با جدیدترین متدها شما را در انتخاب بهترین مسیر تحصیلی که یکی از مهمترین تصمیمات در زندگی فرد محسوب می شود هدایت خواهد نمود.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + هفده =