وبلاگ سبز مشاور

ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی زاهدان

رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی زاهدان

امروزه گستردگی مراکز دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور و تنوع رشته های موجود در آن موجب گشته تا دسترسی به کسب علم راحت تر باشد و افراد با هر شرایطی توانایی ادامه تحصیل در دانشگاه را داشته باشند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زاهدان نیز در مقطع کاردانی و کارشناسی در همین راستا انجام می گیرد و داوطلبان میتوانند متناسب با مدرک پایه خود در این دوره ها شرکت نمایند. پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در تمامی مقاطع براساس سوابق تحصیلی داوطلبان بوده و داوطلبان محدودیتی برای تطبیق مدرک پایه خود ، با رشته انتخابی شان ندارند و مجاز به انتخاب رشته های مورد علاقه خود بدون توجه به مدرک پایه خود می باشند. با توجه به پذیرش بدون آزمون مراکز دانشگاه علمی کاربردی در زاهدان و تنوع بسیار بالای رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی زاهدان ، برای داوطلبانی که تمایلی به شرکت در کنکور سراسری را ندارند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زاهدان گزینه بسیار مناسبی به حساب می آید.

لیست رشته های مراکز دانشگاه علمی کاربردی زاهدان در چهار گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ، فرهنگ و هنر و کشاورزی گنجانده شده است. داوطلبان در فرآیند انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی ملزم هستند تنها از میان رشته های یک گروه آموزشی اقدام به انتخاب رشته نمایند به همین جهت در صورت انتخاب رشته از سایر گروه ها فرآیند ثبت نام تکمیل نمی گردد.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن زاهدان همه ساله در دو مرحله انجام می پذیرد یک بار برای ورودی مهر (نیم سال اول تحصیلی) که از اواخر تیرماه ثبت نام آن شروع میشود و مرحله بعدی که برای ورودی بهمن (نیم سال دوم) هست از اواخر دی ماه شروع میشود. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی زاهدان و ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زاهدان در دو بازه زمانی متفاوت و معمولا در ابتدا ثبت نام کاردانی شروع می گردد و پس اتمام ثبت نام کاردانی ، ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته شروع می گردد.

برای دریافت مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زاهدان ورودی مهر و بهمن

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زاهدان

علاقه مندان به ادامه در مقاطع دانشگاهی می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زاهدان رشته دلخواه خود را تحصیل نمایند ولی قبل از اقدام به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بایستی از شرایط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی زاهدان مطلع بود و اطلاعاتی را در مورد رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی زاهدان بدست آورد.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی زاهدان و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی زاهدان دارای شرایطی است که آگاهی از آن ها کمک بسیاری به داوطلبان عزیز جهت ثبت نام موفقیت آمیز خواهد نمود. از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زاهدان میتوان به شرح ذیل اشاره نمود:

  • دارا بودن مدرک دیپلم نظام جدید یا نظام قدیم چهار ساله
  • دارا بودن معدل مناسب جهت قبولی در رشته مورد نظر
  • نداشتن منع خدمت سربازی برای آقایان
  • شرایط بومی بودن

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اکثرا برای همه دانشگاه ها یکسان میباشد.

داشتن گواهینامه پایان دوره متوسطه از داخل یا خارج کشور مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش یا برابر آن برای آموزش‌های حوزوی (مطابق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی) برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی زاهدان و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

داشتن گواهینامه مقطع کاردانی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زاهدان و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زاهدان

جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی زاهدان بعد از اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زاهدان و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی زاهدان می توان با مراجعه به سایت و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمود.

داوطلب می بایست پس از اخذ دفترچه راهنمای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی زاهدان در ورودی نیمسال اول (مرداد و شهریورماه) و نیز نیمسال دوم (آذر تا بهمن ماه) هر سال نسبت به ثبت نام در آزمون مربوطه اقدام نماید. زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زاهدان مهر و بهمن نیز از طریق سایت سازمان سنجش بنشانی sanjesh.org به اطلاع عموم می رسد.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زاهدان باید در قدم اول از قسمت خرید کارت ثبت نام نسبت به دریافت کد ثبت نام و رمز عبور اقدام نمود. خرید کارت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی میباشد که بایستی توسط داوطلب خریداری شود. ذکر این نکته اهمیت دارد که افراد شاغل نیز مناسب با رشته شغلی خود میتوانند از بین رشته های مخصوص افراد شاغل انتخاب نمایند. یکی از مسایل عمده ای که در بحث ادامه تحصیل مطرح است این است که آیا افراد شاغل هم میتوانند با وجود دغدغه های شغلی فراوان در دانشگاه تحصیل نمایند، دانشگاه علمی کاربردی یک مزیت عمده ای که دارد این است که بستری را را فراهم می آورد تا دانشجویان استرس شاغل بودن را نداشته باشند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زاهدان مهر و بهمن در مقاطع ذیل می باشد:

  • ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی زاهدان
  • ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی زاهدان
  • ثبت نام مقطع ارشد دانشگاه علمی کاربردی زاهدان

همانطور که ذکر شد برای ورود به مقاطع مختلف دانشگاه علمی کاربردی زاهدان نیاز به هیچ آزمون یا کنکوری نیست و ملاک اصلی معدل دوره قبل میباشد یعنی برای قبولی در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی زاهدان فقط معدل دوره دیپلم ملاک است و یا برای قبولی در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زاهدان ملاک اصلی معدل دوره کاردانی میباشد. البته باید اشاره نمود که علاوه بر شرط معدل بومی بودن و در برخی رشته ها شاغل بودن نیز مزیت محسوب میشود.

یکی از ویزگی های تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی زاهدان پایین بودن شهریه این دانشگاه می باشد. میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به نوع رشته و تعداد واحد های اخذ شده در هر ترم بستگی دارد . به طور کلی شهریه های پرداختی توسط دانشجویان به دو دسته شهریه ثابت و متغییر تقسیم می گردد.

در ذیل لینک رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زاهدان ورودی مهر و بهمن قرار داده شده و شما میتوانید با کلیک بر روی لینک های زیر از رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی زاهدان اطلاع پیدا کنید.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

نحوه اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زاهدان : اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربری در واقع از آخرین مراحل فرایند ثبت نام و کسب پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی به حساب می آید. داوطلبان در این مرحله نتیجه انتخاب رشته یا پذیرش یا عدم پذیرش خود را در دانشگاه علمی کاربردی زاهدان را کسب می نمایند. از اینرو میتوان زمان اعلام نتایج کاردانی علمی کاربردی زاهدان و اعلام نتایج کارشناسی علمی کاربردی زاهدان را حداکثر یک ماه پس از اتمام فرآیند ثبت نام تخمین زد.  با توجه به این توضیحات زمان دقیق اعلام نتایج رابطه مستقیمی با زمان اتمام فرآیند ثبت نام دارد.

لیست دانشگاه های علمی کاربردی زاهدان و مراکز علمی کاربردی استان سیستان و بلوچستان

در جدول ذیل لیست رشته های مراکز علمی کاربردی استان سیستان و بلوچستان به همراه آدرس مراکز علمی کاربردی استان سیستان و بلوچستان و شماره تماس مراکزی که بصورت بدون آزمون اقدام به جذب دانشچو می نمایند آورده شده است. همچنین داوطلبان عزیز میتوانید برای اطلاع از لیست رشته های موجود در مراکز علمی کاربردی شهر زاهدان و استان سیستان و بلوچستان از نرم افزار رشته های بدون کنکور استفاده نمایند.

مرکز آموزش علمی-کاربردی استانداری سیستان و بلوچستانخیابان دانشگاه -بعداز میدان دکتر حسابی
مرکز آموزش علمی-کاربردی امام حسین(ع)-استان سیستان و بلوچستانتقاطع ثار الله و آزادگان-ثار الله ۱۶-جنب دیوان محاسبات استان
مرکز آموزش علمی-کاربردی بعثت۱۰زندان مرکزی زاهدانزاهدانبلوار بهداشت-میدان امام رضا(ع)
مرکز آموزش علمی-کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی استان سیستان و بلوچستانزاهدان-خیابان پرستار-جنب بیمارستان تامین اجتماعی
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی زابلزابل خیابان آیت ا… طالقانی شرقی-میدان معلم-ابتدای چهل متری جدید
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی زاهدانبلوار جام جم-نبش جام جم یک-مرکز آموزش عالی علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه زاهدان
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی چابهارچابهار-بلوار قدس-خیابان فرهنگ جنب آب و فاضلاب روستایی
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان(بمپور)ایرانشهر-بمپور-کیلومتر ۲۲ جاده ایرانشهر بمپور
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان(زابل)زابل خیابان شهید میرحسینی-جنب مرکز تحقیقات کشاورزی زابل
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان(زاهدان)زاهدان-خ دانشگاه-بعد از میدان پروفسور حسابی-بلوار خلیج فارس
مرکز آموزش علمی-کاربردی چابهارچابهار منطقه آزاد تجاری-صنعتی چابهار تراس بهشت
مرکز آموزش علمی-کاربردی خانه کارگر واحد زاهدانزاهدان-خیابان امام(ره)-خیابان کامبوزیا- پلاک ۱۰
مرکز آموزش علمی-کاربردی دادگستری کل استان سیستان و بلوچستان
مرکز آموزش علمی-کاربردی زاهدان۱زاهدان،خیابان دانشگاه،انتهای دانشگاه۳،پلاک۵۳
مرکز آموزش علمی-کاربردی زاهدان۲زاهدان-ساختمان شماره (۱) :خیابان دانشگاه-دانشگاه۲۷پلاک۵۱ ساختمان شماره (۲) :ساختمان کوثر – بلوارپرستار جنب دانشگاه آزاداسلامی واحد علوم وتحقیقات
مرکز آموزش علمی-کاربردی زاهدان۳زاهدان – خیابان خرمشهر – خرمشهر ۸
مرکز آموزش علمی-کاربردی سازمان زندان ها(سیستان و بلوچستان)بلوار بهداشت-جنب اداره زندان باز
مرکز آموزش علمی-کاربردی سازمان شهرداری ها و دهیاری های استان سیستان و بلوچستانزاهدان جام جم یک
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت تعاونی خدمات آموزشی اندیشه نو ایرانشهر
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت صنایع غذایی مینو شرقزاهدان خیابان طالقانی نبش طالقانی ۵
مرکز آموزش علمی-کاربردی شهرداری چابهار
مرکز آموزش علمی-کاربردی شهرداری سرباز
مرکز آموزش علمی-کاربردی شهرداری سوران
مرکز آموزش علمی-کاربردی شهید مطهریخیابان شهید قلنبر-پشت تصفیه خانه آب-خیابان تربیت
مرکز آموزش علمی-کاربردی صنایع دستی سیستان و بلوچستانزاهدان-خیابان امیرالمومنین ۱۵ساختمان آکادمی زبان طبقه ۳ واحد ۷
مرکز آموزش علمی-کاربردی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان
مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد۱زاهدانزاهدان،خیابان دانشجو،دانشجوی ۳۴،انتهای میدان،سمت چپ
مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای ایرانشهر
مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای چابهارچابهار – بلوار شهید باهنر ، مقابل بیمارستان امام علی (ع)
مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای زابل
مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای زاهدان
مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای سراوان
مرکز آموزش علمی-کاربردی مالیاتی زاهدانزاهدان خ آزادی اداره کل امور مالیاتی استان سیستان و بلوچستان
مرکز آموزش علمی-کاربردی واحد آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق زاهدانزاهدان-بلوار شهید طباطبائی-نیروگاه دیزل-مرکز آموزشی و پژوهشی زاهدان
مرکز آموزش علمی-کاربردی هلال احمر استان سیستان و بلوچستانمیدان آزادی-مرکز آموزش علمی-کاربردی

 

جهت انجام مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زاهدان و اطلاع از ظرفیت دانشگاه ها و چگونگی انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی زاهدان و نحوه وود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی زاهدان با مشاورین مجرب ما در تماس باشید. مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور با در نظر گرفتن همه جوانب و علایق و توانایی و استعداد شما دوستان عزیز با جدیدترین متدها شما را در انتخاب بهترین مسیر تحصیلی که یکی از مهمترین تصمیمات در زندگی فرد محسوب می شود هدایت خواهد نمود.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + نه =