وبلاگ سبز مشاور

ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی زنجان

رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی زنجان

امروزه گستردگی مراکز دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور و تنوع رشته های موجود در آن موجب گشته تا دسترسی به کسب علم راحت تر باشد و افراد با هر شرایطی توانایی ادامه تحصیل در دانشگاه را داشته باشند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زنجان نیز در مقطع کاردانی و کارشناسی در همین راستا انجام می گیرد و داوطلبان میتوانند متناسب با مدرک پایه خود در این دوره ها شرکت نمایند. پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در تمامی مقاطع براساس سوابق تحصیلی داوطلبان بوده و داوطلبان محدودیتی برای تطبیق مدرک پایه خود ، با رشته انتخابی شان ندارند و مجاز به انتخاب رشته های مورد علاقه خود بدون توجه به مدرک پایه خود می باشند. با توجه به پذیرش بدون آزمون مراکز دانشگاه علمی کاربردی در زنجان و تنوع بسیار بالای رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی زنجان ، برای داوطلبانی که تمایلی به شرکت در کنکور سراسری را ندارند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زنجان گزینه بسیار مناسبی به حساب می آید.

لیست رشته های مراکز دانشگاه علمی کاربردی زنجان در چهار گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ، فرهنگ و هنر و کشاورزی گنجانده شده است. داوطلبان در فرآیند انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی ملزم هستند تنها از میان رشته های یک گروه آموزشی اقدام به انتخاب رشته نمایند به همین جهت در صورت انتخاب رشته از سایر گروه ها فرآیند ثبت نام تکمیل نمی گردد.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن زنجان همه ساله در دو مرحله انجام می پذیرد یک بار برای ورودی مهر (نیم سال اول تحصیلی) که از اواخر تیرماه ثبت نام آن شروع میشود و مرحله بعدی که برای ورودی بهمن (نیم سال دوم) هست از اواخر دی ماه شروع میشود. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی زنجان و ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زنجان در دو بازه زمانی متفاوت و معمولا در ابتدا ثبت نام کاردانی شروع می گردد و پس اتمام ثبت نام کاردانی ، ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته شروع می گردد.

برای دریافت مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زنجان ورودی مهر و بهمن

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زنجان

علاقه مندان به ادامه در مقاطع دانشگاهی می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زنجان رشته دلخواه خود را تحصیل نمایند ولی قبل از اقدام به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بایستی از شرایط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی زنجان مطلع بود و اطلاعاتی را در مورد رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی زنجان بدست آورد.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی زنجان و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی زنجان دارای شرایطی است که آگاهی از آن ها کمک بسیاری به داوطلبان عزیز جهت ثبت نام موفقیت آمیز خواهد نمود. از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زنجان میتوان به شرح ذیل اشاره نمود:

  • دارا بودن مدرک دیپلم نظام جدید یا نظام قدیم چهار ساله
  • دارا بودن معدل مناسب جهت قبولی در رشته مورد نظر
  • نداشتن منع خدمت سربازی برای آقایان
  • شرایط بومی بودن

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اکثرا برای همه دانشگاه ها یکسان میباشد.

داشتن گواهینامه پایان دوره متوسطه از داخل یا خارج کشور مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش یا برابر آن برای آموزش‌های حوزوی (مطابق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی) برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی زنجان و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

داشتن گواهینامه مقطع کاردانی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زنجان و نیز ارائه تاییدیه تحصیلی یک هفته پس از شروع تحصیل.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زنجان

جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی زنجان بعد از اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زنجان و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی زنجان می توان با مراجعه به سایت و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمود.

داوطلب می بایست پس از اخذ دفترچه راهنمای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی زنجان در ورودی نیمسال اول (مرداد و شهریورماه) و نیز نیمسال دوم (آذر تا بهمن ماه) هر سال نسبت به ثبت نام در آزمون مربوطه اقدام نماید. زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زنجان مهر و بهمن نیز از طریق سایت سازمان سنجش بنشانی sanjesh.org به اطلاع عموم می رسد.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زنجان باید در قدم اول از قسمت خرید کارت ثبت نام نسبت به دریافت کد ثبت نام و رمز عبور اقدام نمود. خرید کارت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی میباشد که بایستی توسط داوطلب خریداری شود. ذکر این نکته اهمیت دارد که افراد شاغل نیز مناسب با رشته شغلی خود میتوانند از بین رشته های مخصوص افراد شاغل انتخاب نمایند. یکی از مسایل عمده ای که در بحث ادامه تحصیل مطرح است این است که آیا افراد شاغل هم میتوانند با وجود دغدغه های شغلی فراوان در دانشگاه تحصیل نمایند، دانشگاه علمی کاربردی یک مزیت عمده ای که دارد این است که بستری را را فراهم می آورد تا دانشجویان استرس شاغل بودن را نداشته باشند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زنجان مهر و بهمن در مقاطع ذیل می باشد:

  • ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی زنجان
  • ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی زنجان
  • ثبت نام مقطع ارشد دانشگاه علمی کاربردی زنجان

همانطور که ذکر شد برای ورود به مقاطع مختلف دانشگاه علمی کاربردی زنجان نیاز به هیچ آزمون یا کنکوری نیست و ملاک اصلی معدل دوره قبل میباشد یعنی برای قبولی در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی زنجان فقط معدل دوره دیپلم ملاک است و یا برای قبولی در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زنجان ملاک اصلی معدل دوره کاردانی میباشد. البته باید اشاره نمود که علاوه بر شرط معدل بومی بودن و در برخی رشته ها شاغل بودن نیز مزیت محسوب میشود.

یکی از ویزگی های تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی زنجان پایین بودن شهریه این دانشگاه می باشد. میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به نوع رشته و تعداد واحد های اخذ شده در هر ترم بستگی دارد . به طور کلی شهریه های پرداختی توسط دانشجویان به دو دسته شهریه ثابت و متغییر تقسیم می گردد.

در ذیل لینک رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زنجان ورودی مهر و بهمن قرار داده شده و شما میتوانید با کلیک بر روی لینک های زیر از رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی زنجان اطلاع پیدا کنید.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

نحوه اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زنجان : اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربری در واقع از آخرین مراحل فرایند ثبت نام و کسب پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی به حساب می آید. داوطلبان در این مرحله نتیجه انتخاب رشته یا پذیرش یا عدم پذیرش خود را در دانشگاه علمی کاربردی زنجان را کسب می نمایند. از اینرو میتوان زمان اعلام نتایج کاردانی علمی کاربردی زنجان و اعلام نتایج کارشناسی علمی کاربردی زنجان را حداکثر یک ماه پس از اتمام فرآیند ثبت نام تخمین زد.  با توجه به این توضیحات زمان دقیق اعلام نتایج رابطه مستقیمی با زمان اتمام فرآیند ثبت نام دارد.

لیست دانشگاه های علمی کاربردی زنجان و مراکز علمی کاربردی استان زنجان

در جدول ذیل لیست رشته های مراکز علمی کاربردی استان زنجان به همراه آدرس مراکز علمی کاربردی استان زنجان و شماره تماس مراکزی که بصورت بدون آزمون اقدام به جذب دانشچو می نمایند آورده شده است. همچنین داوطلبان عزیز میتوانید برای اطلاع از لیست رشته های موجود در مراکز علمی کاربردی شهر زنجان و استان زنجان از نرم افزار رشته های بدون کنکور استفاده نمایند.

 

مرکز آموزش علمی-کاربردی ابهرابهر-جاده ترانزیت ابهر-قزوین، بلوار دانشگاه جامع، شهرک دانشگاه جامع ،مرکز جامع علمی کاربردی ابهر-ابهر،شناط،خیابان شهید بهشتی،بالاتر از دادگستری سابق
مرکز آموزش علمی-کاربردی اتحادیه نظارت بر تعاونی های روستایی و کشاورزی(زنجان)
مرکز آموزش علمی-کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان
مرکز آموزش علمی-کاربردی اداره کل ورزش و جوانان زنجان
مرکز آموزش علمی-کاربردی الزهرا(س)خیابان شیخ فضل االه نوری-روبروی فرهنگسرای امام خمینی(ره)
مرکز آموزش علمی-کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی استان زنجانزنجان،میدان استقلال،پشت پمپ بنزین،خیابان شفاعت
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی زنجانساختمان شماره ۱:زنجان-دروازه ارک-خیابان ۱۷ شهریور-خیابان شهیدان بسطامیان-مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی-_x۰۰۰D_ ساختمان شماره۲:زنجان،شهرک کارمندان،فاز اول،خیابان پنجم
مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی زنجانزنجان-کیلومتر ۷ جاده سهرین(شهرک صنعتی) جنب هنرستان کشاورزی شهید باهنر
مرکز آموزش علمی-کاربردی خانه کارگر واحد زنجانزنجان-شهرک صنعتی شماره ۱-خ سهروردی
مرکز آموزش علمی-کاربردی دادگستری کل استان زنجانزنجان-گلشهر کاظمیه فاز دو جنب مجموعه ورزشی ولایت
مرکز آموزش علمی-کاربردی سازمان همیاری شهرداری های استان زنجان زنجان میدان قائم(عج)
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت سهامی عام ایران ترانسفو
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت سهامی عام صنعتی مینوخرمدره-شهرک قدس-خیابان مینو-مرکز آموزش علمی کاربردی مینو
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت شیر پاستوریزه پگاه زنجان
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت کالسیمینزنجان،کیلومتر۹۵ جاده زنجان،دندی-شهر دندی،جنب مجتمع سرب،ورودی انگوران
مرکز آموزش علمی-کاربردی شهرداری صایین قلعهصائین قلعه-خیابان باهنر خیابان شهید محرمعلی جعفری-صایین قلعه،میدان انقلاب،انتهای خیابان معلم
مرکز آموزش علمی-کاربردی صنعت آب و برق زنجانزنجان-انتهای اسلام آباد-ضلع غربی پادگان تیپ۲ زرهی
مرکز آموزش علمی-کاربردی فرماندهی انتظامی استان زنجان
مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای خدابندهخدابنده- جاده زنجان – مرکز فنی و حرفه ای سهروردی خدابنده
مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای زنجان
مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای طارم
مرکز آموزش علمی-کاربردی مالیاتی زنجانزنجان خ خرمشهر روبروی سازمان مسکن و شهرسازی اداره کل امور مالیاتی استان زنجان
مرکز آموزش علمی-کاربردی میراث زنجانساختمان شماره ۱:زنجان،شرق انصاریه،بلوار سهروردی،سهروردی پنجم،قطعه۶۱۱۶،
مرکز آموزش علمی-کاربردی هلال احمر استان زنجان زنجان-هنرستان-خ فاتح-جنب مسجد نبی

 

 

جهت انجام مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زنجان و اطلاع از ظرفیت دانشگاه ها و چگونگی انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی زنجان و نحوه وود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی زنجان با مشاورین مجرب ما در تماس باشید. مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور با در نظر گرفتن همه جوانب و علایق و توانایی و استعداد شما دوستان عزیز با جدیدترین متدها شما را در انتخاب بهترین مسیر تحصیلی که یکی از مهمترین تصمیمات در زندگی فرد محسوب می شود هدایت خواهد نمود.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =