وبلاگ سبز مشاور

سیستم پیش ثبت نام آزمون تافل و جی آر ای

سامانه ثبت نام آزمون تافل و جی آر ای

سیستم پیش ثبت نام آزمون تافل و جی آر ای با همکاری موسسات برگزار کننده آزمون های بین المللی، جهت ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون های TOEFL و GRE به نرخ مصوب راه اندازی شده است.

مراکز همکار در این طرح متعهد هستند، متقاضیانی که درخواست ثبت نام در آزمون TOEFL یا GRE در این سامانه ثبت می کنند را با نرخ مصوب در آزمون ثبت نام کنند.

مراحل استفاده از خدمات سایت ets.sanjesh.org به شرح زیر است:
  • گام اول: مراجعه به سایت https://www.ets.org/ets.org و ایجاد حساب کاربری TOEFL یا GRE (در صورت داشتن حساب کاربری نیازی به ایجاد حساب کاربری جدید نیست)
  • گام دوم: تکمیل اطلاعات درخواستی در مراحل ثبت نام آزمون و بررسی باز بودن تاریخ/مرکز در حساب کاربری سایت ETS
  • گام سوم: مراجعه به سایت ets.sanjesh.org (همین سایت)
  • گام چهارم: مطالعه شرایط و ضوابط (صفحه بعد)
  • گام پنجم: تکمیل فرم مشخصات داوطلب آزمون؛ پس از تکمیل فرم، اطلاعات بررسی شده و شماره پیگیری و مبلغ هزینه آزمون برای داوطلب پیامک می شود
  • گام ششم: وارد کردن شماره پیگیری پیامک شده به شماره تلفن همراه داوطلب جهت ورود به سایت بانک و پرداخت هزینه
  • گام هفتم: پرداخت هزینه در سایت بانک (URL سایت بانک، مبلغ و عنوان فروشنده و سایر نکات ایمنی خرید اینترنتی را بررسی کنید)
  • گام هشتم: بازگشت از سایت بانک و نمایش تاییدیه پرداخت به خریدار
  • گام نهم: تلاش برای ثبت نام داوطلب، در آزمون و مرکز پیشنهادی توسط کارشناسان مراکز همکار
  • گام دهم: ارسال پیامک از سازمان و ایمیل تاییدیه ثبت نام از ETS پس از اتمام ثبت نام

برای دریافت مشاوره در زمینه سیستم پیش ثبت نام آزمون تافل و جی آر ای

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام آزمون تافل TOFFEL

شرایط و ضوابط ثبت نام در سایت ets.sanjesh.org

متقاضی موظف است، اطلاعات شخصی مطابق شناسنامه یا گذرنامه و پروفایل ETS را در این سایت ثبت کند؛ با توجه به اینکه ثبت نام توسط مراکز همکار انجام خواهد شد، عدم انطباق اطلاعات این سایت و پروفایل ETS موجب لغو درخواست خواهد شد و هزینه پرداختی حداکثر در 7 روز کاری عودت داده می شود.

در مراحل ثبت نام اطلاعات شخصی، تماس و … از داوطلب دریافت می شود که در مراحل استعلام و ثبت نام مورد استفاده قرار می گیرد؛ این اطلاعات نزد سازمان سنجش آموزش کشور و مراکز همکار بصورت محرمانه نگه داری خواهد شد.

مراکز همکار با نام کاربری و رمز اعلام شده به پروفایل داوطلب لاگین کرده و برای ثبت نام وی در تاریخ و مرکز پیشنهاد شده تلاش می کنند؛ در صورتی که نام کاربری/رمز یا تاریخ یا مرکز پیشنهادی اشتباه باشد یا اطلاعات شخصی درخواست مغایر با اطلاعات پروفایل ETS باشد، درخواست لغو شده و هزینه پرداخت شده حداکثر در 7 روز کاری به حساب داوطلب عودت داده می شود. لذا قبل از ثبت نام در این سایت و پرداخت هزینه از باز بودن/دارای ظرفیت بودن آزمون و مرکز موردنظرتان اطمینان حاصل کنید

امکان ویرایش تقاضا (تغییر تاریخ یا مرکز پیشنهادی و …) پس از ثبت نام و ارسال پیامک وجود ندارد.

اطلاعات پس از پرداخت هزینه برای مراکز همکار ارسال می شود و از 2 ساعت کاری پس از ثبت نام تلاش برای ثبت نام آغاز می شود و در صورت پربودن مرکز/تاریخ، به مدت 2 روز کاری انتظار و تلاش مجدد برای ثبت نام انجام خواهد شد و در صورت عدم موفقیت، هزینه پرداخت شده در 7 روز کاری عودت می شود.

در فرم ثبت نام، اسامی همه مراکز برگزار کننده TOEFL و GRE و همه تاریخ های این دو آزمون ذکر شده است و ممکن است ترکیب آزمون/تاریخ قابل انتخاب، اشتباه باشد. لذا حتما قبل از انتخاب مرکز/تاریخ، باز بودن مرکز/تاریخ را از پروفایل ETS بررسی کنید.

متقاضیان حتما اطلاعات شخصی، Background Information و … را در پروفایل ETS بازبینی و تایید کنند تا در زمان ثبت نام توسط مراکز همکار تاخیر یا مشکل به وجود نیاید.

داوطلبان از طریق این سیستم می توانند در تمام مراکز مجاز کشور ایران که در سایت ETS دارای ظرفیت خالی هستند، ثبت نام کنند و سازمان سنجش یا مراکز همکار مجاز به الزام داوطلب جهت ثبت نام در مرکز خاص نیستند.

امکان انتخاب LAB برای مراکزی که بیش از یک LAB دارد وجود ندارد و در صورتی که تمایل به ثبت نام در LAB خاص دارید لطفا از این سیستم استفاده نکنید.

متقاضیانی که در 2 ماه اخیر از طریق این سایت نسبت به ثبت نام در آزمون TOEFL یا GRE اقدام کرده اند، مجاز به ثبت نام در همان نوع آزمون نیستند ولی می توانند آزمون نوع دیگر را از طریق این سایت ثبت نام کنند.

ثبت نام داوطلبان توسط ووچر انجام خواهد شد و پس از ثبت نام، ووچر استفاده شده در پروفایل داوطلب در سایت ETS قابل مشاهده خواهد بود.

با توجه به محدود بودن تعداد ووچرها، پذیرش از متقاضیان و دریافت وجه به تعداد ووچر موجود می باشد و پس از اتمام ووچر درخواست جدیدی ثبت نخواهد شد.

امکان ثبت نام در لیست رزرو وجود ندارد و این سامانه صرفا در زمانی که ووچر موجود باشد فعال خواهد بود.

کل هزینه ثبت نام در آزمون TOEFL یا GRE بصورت اینترنتی ، در زمان ثبت درخواست اخذ می شود و هزینه دیگری یا به شیوه غیراینترنتی دریافت نمی شود.

وجوه دریافت شده از داوطلبانی که ثبت نام آنها در سایت ETS کامل شده باشد به هیچ وجه قابل استرداد نیست و در صورت نیاز داوطلب به انصراف یا تغییر آزمون می بایست روال عادی مندرج در سایت ETS را انجام دهند.

شرکت در آزمون های TOEFL و GRE شرایط و ضوابطی دارد که در سایت موسسه ETS اعلام شده است و ثبت نام در این سایت مجوزی برای حضور در آزمون بدون داشتن شرایط و ضوابط مورد نظر ETS نمی باشد.

داوطلبانی که از طریق این سایت ثبت نام کرده اند، چنانچه به هر دلیلی (مانند بیماری، عدم ارائه مدرک شناسایی معتبر به مرکز و (… موفق به حضور در آزمون نشوند، مجاز به درخواست عودت وجه نیستند

حتما شخص متقاضی بایستی از باز بودن تاریخ و مرکز پیشنهادی در پروفایل ETS مطمئن شود و به شنیده ها و توصیه های دوستان اکتفا نکند.

چنانچه اطلاعات شما از قبیل نام کاربری، رمز یا سایر اطلاعات شامل واژه های نامتعارف است از ثبت نام در این سیستم خودداری کنید.

لطفا از مراجعه حضوری به مراکز همکار خودداری کنید.

ضوابط مربوط به تغییر تاریخ یا مرکز، انصراف آزمون و … تابع شرایط و ضوابط مندرج در سایت ETS است و مراکز همکار وظیفه ای جهت پیگیری ندارند. (در خصوص انصراف از آزمون ثبت نام شده از طریق این سیستم لازم است پس از انصراف با موسسه ETS تماس بگیرید تا در خصوص نحوه دریافت وجه راهنمایی شوید.)

فعالیت کاربران در این سیستم ذخیره می شود.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 9 =