وبلاگ سبز مشاور

سایت نمونه دولتی سمنان iranschl.ir

سایت مدارس نمونه دولتی سمنان iranschl.ir

 ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی سمنان  از مورخه 17 خردادماه از طریق سامانه ثبت نام اداره کل آموزش و پرورش سمنان به نشانی  iranschl.ir انجام خواهد شد و تمامی داوطلبان و دانش آموزان واجد شرایط میتوانند با مراجعه به این سامانه اقدام به ثبت نام نمایند.

سایت مدارس نمونه دولتی استان سمنان تمامی مراحل آزمون اعم از ثبت نام ، پرداخت هزینه ، دریافت کارت آزمون و اعلام نتایج را اعلام خواهد نمود و دانش آموزان باید تمامی این مراحل را بصورت الکترونیکی انجام دهند.

آزمون مدارس نمونه دولتی استان سمنان سال 99 راس ساعت 9 صبح روز جمعه مورخ 20 تیرماه در سراسر استان بصورت همزمان برگزار خواهد شد.

همانطور که اشاره شد ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی استان سمنان به صورت اینترنتی و از طریق سامانه  iranschl.ir انجام می گیرد و داوطلبان بایستی در بازه زمانی اعلام شده به سامانه مراجعه نموده و مراحل ثبت نام در ازمون را تکمیل نمایند.

توجه : دانش آموزان برای تکمیل ثبت نام بایستی هزینه آزمون به مبلغ 250000 ریال را پرداخت نمایند.

برای مشاوره ثبت نام و اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی سمنان 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

iranschl.ir
iranschl.ir

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی سمنان

برای ثبت نام و شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی سمنان همانند سایر آزمون ها شرایط تعیین شده است. به این صورت که دانش آموزان جهت ثبت نام در این آزمون بایستی حداقل معدل آنان برابر با 17 یا بالاتر باشد. لازم به ذکر است در صورتی که در ارائه این اطلاعات اشتباهی صورت گیرد و دانش آموز معدل پایین تری داشته باشد در هر مرحله از فرایند ثبت نام از ادامه تحصیل دانش آموز جلوگیری می شود.

در زمینه ثبت نام و پذیرش مدارس نمونه دولتی استان سمنان بایستی توجه نمایید که 50 درصد نمره معدل و 50 درصد نمره آزمون در پذیرش دانش آموزان موثر می باشد. از این رو دانش آموزانی که معدل بالاتری را دارند به همان نسبت از احتمال پذیرش بالاتری برخوردار خواهند بود. همچنین سایر دانش آموزان برای پذیرش نمره آزمون بالاتری را  داشته باشند.

مراحل ثبت نام ثبت نام در سامانه  iranschl.ir

1- ورود به سایت iranschl.ir

2- واریز وجه ثبت نام از طریق درگاه اینترنتی و دریافت رمز ورود به سامانه

3- آماده سازی تصویر عکس دانش آموز

4- تکمیل فرم اینترنتی تقاضای ثبت نام در آزمون و ثبت نهایی و دریافت کد رهگیری

تاریخ آزمون نمونه دولتی استان سمنان سال 99

بر اساس تاریخ مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون که از طریق سایت نمونه دولتی سمنان  iranschl.ir منتشر شده ، زمان برگزاری آزمون در تمامی شهرستان های استان ساعت 9 صبح روز 20 تیرماه خواهد بود.

برای شرکت در جلسه آزمون داولبان بایستی کارت ورود به آزمون را دریافت نمایند . توجه داشته باشید که کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی سمنان حدود 10 روز مانده به زمان آژمون ، از طریق سامانه  iranschl.ir قابل دریافت خواهد بود.

منبع آزمون و بودجه بندی سوالات در آزمون نمونه دولتی استان سمنان

دانش آموزان توجه داشته باشند که تنها منبع تعیین شده از سوی روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان کتاب درسی دانش آموزان می باشد. به همین جهت مطالعه منابع متفرقه توصیه نمی گردد و تنها تسلط بر کتاب درسی توصیه می شود. همچنین در جدول زیر می توانید تعداد سوالات و همچنین ضریب ها کدام از دروس را مشاهده نماید. لازم به ذکر است ضریب هر درس نشان دهنده میزان تاثیر آن در آزمون می باشد. با توجه به این که ضریب دروس علوم و ریاضی بالا می باشد دانش آموزان بایستی زمان و توجه بیشتری برای این دو درس داشته باشند.

منابع آزمون مدارس نمونه دولتی سمنان

دانش آموزان و اولیای محترم چنانچه که در هریک از مراحل آزمون مدارس نمونه دولتی سمنان و ورود به سامانه iranschl.ir با مشکلی مواجه شدید با کارشناسان سامانه سبز مشاور در ارتباط باشید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 2 =