وزارت بهداشت

مدارک مورد نیاز ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری وزارت بهداشت 98

مدارک مورد نیاز ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری وزارت بهداشت 98

مرکز سنجش آموزش پزشکی ضمن انتشار اطلاعیه ای مبنی بر اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی(Ph.D) و دکتری پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال تحصیلی 98-99 از طریق سایت sanjeshp.ir زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 را بشرح زیر اعلام نمود.

تمامی پذیرفته شدگان لازم است جهت ثبت نام با همراه داشتن مدارک مورد نیاز که در ادامه اشاره میشود ، از تاریخ 98/6/26 به اداره آموزش دانشگاه محل قبولی یا سایت دانشگاه مربوطه مراجعه نمایند.

جهت مشاوره در زمینه زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری وزارت بهداشت ۹۸

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس  از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری 98 وزارت بهداشت

1- شش قطعه عکس 3×4

2- اصل و کپی شناسنامه (2 سری از تمام صفحات)

3- اصل و کپی کارت ملی

4- اصل و کپی دانشنامه و ریزنمرات کارشناسی ارشد یا دکترای حرفه ای که نشان دهنده فراغت از تحصیل باشد. لازم به ذکر است دانشجویان ترم آخر نیز میبایست مدارکی که نشان دهنده فراغت از تحصیل تا تاریخ 98/6/31 باشد ارائه نمایند.

5- اصل و کپی مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه

6- مدرک زبان

7- موافقت نامه بدون قید و شرط برای ادامه تحصیل از بالاترین مقام مسئول اداری و گواهی مرخصی بدون حقوق سالیانه برای مربیان رسمی.

8- حکم استخدام رسمی قطعی (جهت استفاده کنندگان از سهمیه مازاد مربیان رسمی).

9- گواهی وضعیت طرح نیروی انسانی (اتمام طرح نیروی انسانی، معافیت یا ترخیص از طرح نیروی انسانی).

10- مدارک نشان دهنده وضعیت سهمیه، جهت استفاده کنندگان از سهمیه رزمندگان، ایثارگران، همسر و فرزند شاهد، آزاده، همسر و فرزند آزاده، جانبازان، فرزند و همسر جانباز، فرزند و همسر مفقودالاثر. (کارت رزمندگی یا ایثارگری، نامه ستاد شاهد و …).

11- از تمامی پذیرفته شدگان آزمون دوره دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری پژوهشی که سند تعهد محضری به محل اشتغال خود ندارند و یا بورسیه وزارت متبوع و سازمانهای دیگر نیستند (به غیر از دانشگاه های شهریه پرداز و آزاد اسلامی) تعهد محضری اخذ می شود.

تبصره 1: مستخدمان رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مؤسسات تابعه و دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور، تعهدات خاص استخدامی به واحدهای مربوطه خواهند سپرد.

تبصره 2: مستخدمان رسمی سایر وزارتخانه ها، مؤسسات و شرکت های دولتی و وابسته به دولت، چنانچه هزینه های تحصیلی ایشان توسط دستگاه مربوطه تقبل و به دانشگاه پذیرنده دانشجو پرداخت گردد، از سپردن تعهد عام معاف خواهند بود.

تذکرات مهم:

1- براساس آئین نامه ها و به منظور جلوگیری از تقلب و تخلف در آزمونهای ورودی، در صورت اثبات عدم صحت مدارک ارسالی توسط داوطلب و یا هرگونه تقلب در کلیه مراحل آزمون، در هر زمان از تحصیل، از ادامه تحصیل داوطلب ممانعت به عمل آمده و طبق مقررات عمل خواهد شد.

2- در رشته هایی که دانشجو بصورت مشترک بین دو دانشگاه پذیرش میشود فرد پذیرفته شده دانشجوی دانشگاه مبدأ (اول) خواهد بود. (پذیرفته شدگان میبایست جهت ثبت نام به دانشگاه مبدأ مراجعه نمایند). ضمناً دانشجو باید آمادگی داشته باشد تا تمام یا قسمتی از دوره آموزشی یا پژوهشی خود را در هر محلی که دانشگاه مبدأ تعیین مینماید بگذراند .

دانشگاه های مشروحه زیر برای ثبت نام مواردی را متذکر شده اند که لازم است داوطلبان برای کسب اطلاع از این موارد به سایت اینترنتی این دانشگاه ها مراجعه نمایند:

1- پذیرفته شدگان دانشگاه علوم پزشکی تهران لازم است جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت education.tums.ac.ir و یا سایت tums.ac.ir مراجعه نمایند.

2- پذیرفته شدگان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی جهت آگاهی از تاریخ ثبت نام و مدارک لازم به سایت pg.sbmu.ac.ir مراجعه نمایند.

3- پذیرفته شدگان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جهت آگاهی از تاریخ ثبت نام و مدارک لازم به سایت pg.mui.ac.ir مراجعه نمایند.

4- پذیرفته شدگان دانشگاه علوم پزشکی ایران جهت آگاهی از تاریخ ثبت نام و مدارک لازم به سایت edu.iums.ac.ir مراجعه نمایند. لازم به ذکر است ثبت نام در دانشگاه علوم پزشکی ایران بصورت الکترونیکی است.

5- پذیرفته شدگان دانشگاه علوم پزشکی قزوین جهت آگاهی از تاریخ ثبت نام و مدارک لازم به سایت vce.qums.ac.ir مراجعه نمایند.

6- پذیرفته شدگان دانشگاه علوم پزشکی شیراز جهت آگاهی از تاریخ ثبت نام و مدارک لازم به سایت amoozesh.sums.ac.ir مراجعه نمایند.

زمان انتشار کارنامه دکتری وزارت بهداشت 98

کارنامه برای مردودین حاوی نمره خام درس به درصد، نمره تراز درس به درصد، نمره کتبی، نمره آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه، رتبه در سهمیه و رتبه در کل و برای پذیرفته شدگان مرحله اول علاوه بر موارد فوق، نمره مصاحبه، نمره نهایی و همچنین رتبه داوطلب و رتبه آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد در هر انتخاب خواهد بود.

در پایان با آرزوی موفقیت برای همه ی پذیرفته شدگان به اطلاع میرساند اسامی رتبه های برتر اول تا سوم هر رشته نیمه دوم آبان ماه به دفاتر استعداد درخشان و معاونتهای آموزشی دانشگاه های مربوطه ارسال خواهد شد.

لذا متقاضیان استفاده از مزایای رتبه های برتر میتوانند از نیمه آبان ماه به بعد به واحدهای فوق الذکر مراجعه نمایند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.