وزارت بهداشت

اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت

اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت

اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت : پس از اینکه از طریق اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت لیست داوطلبان مجاز برای حضور در جلسه مصاحبه دکتری مشخص گردید این دسته از داوطلبان در این جلسه شرکت نمودند اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت صورت می گیرد در این مرحله داوطلبانی که پذیرش نهایی برای تحصیل در مقطع دکتری وزارت بهداشت را کسب نمودند اند مشخص می گردد.

اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت

اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت

اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت در واقع آخرین مرحله در فرایند اعلام نتایج آزمون دکتری می باشد. این اعلام نتایج مختص داوطلبانی می باشد که در مرحله قبل اقدام به انتخاب رشته نموده اند و جزو داوطلبانه دعوت شده به جلسه مصاحبه دکتری می باشند.

این دسته از داوطلبان پس از شرکت در جلسه مصاحبه دکتری وزارت بهداشت از طریق اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت می توانند نسبت به پذیرش یا عدم پذیرش خود در این مرحله اطلاع حاصل نمایند. با توجه به این توضیحات در ادامه مطلب به بررسی موارد مرتبط با اعلام نتایج نهایی دکتری وزارت بهداشت خواهیم پرداخت.

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت

همچون دیگر آزمون هایی که در نیمه اول سال برگزار می گیرد اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت نیز در اواخر شهریور ماه برای اطلاع داوطلبان صورت می‌گیرد. از این رو داوطلبانی که در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت شرکت نمودند بایستی بر اساس دستورالعملی که در ادامه این مطلب بیان خواهیم کرد پس از اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت اقدام به مشاهده نتیجه خود نمایند.

نحوه دریافت نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت

دریافت نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت از تمامی لحاظ همانند اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت و اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت می باشد. به همین جهت داوطلبان جهت دریافت نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت بایستی ابتدا همانند مراحل قرار به سایت سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir مراجعه نمایند.

با ورود به این سایت داوطلبان با تصویر زیر مواجه می شود. همانگونه که در تصویر زیر نیز مشخص می باشد داوطلبان بایستی در ابتدا پس از ورود به سایت سنجش پزشکی به بخش دکترای تخصصی ph.d مراجعه نمایند به همین جهت از منوی سمت راست گزینه دکتری تخصصی phd را انتخاب نمایید.

نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت

پس از انتخاب این گزینه داوطلبان وارد صفحه اختصاصی دکتری تخصصی در سایت سنجش آموزش پزشکی کشور خواهند شد. در این مرحله نیز مطابق با تصویر زیر برای دریافت نتیجه نهایی آزمون دکتری خود بر روی لینک نتایج نتیجه نهایی آزمون کلیک نمایید.

دریافت نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت

داوطلبان پس از ورود به این بخش بایستی همچون تصویر زیر اقدام به وارد نمودن کد ملی و یا شماره گذرنامه (فقط اتباع خارجی) و شماره تلفن همراهی که در زمان ثبت نام در فرم ثبت نام وارد نموده اند نمایند.

دریافت نتایج نهایی آزمون دکتری بهداشت

پس از ورود این اطلاعات و تایید آن بر روی لینک جستجو کلیک نمایید. با این اقدام امکان مشاهده نتیجه نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت برای داوطلب فراهم می گردد.

اقدامات پس از اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت

پس از اینکه داوطلبان با شروع اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت مطابق با فرآیند بالا اقدام به دریافت نتیجه خود نمودند و در یکی از رشته محل های دعوت شده برای مصاحبه دکتری پذیرفته شده باشند بایستی اقدام به ثبت نام حضوری نمایند.

ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری به صورت حضوری و از طریق دانشگاه پذیرفته شده صورت می‌گیرد. این دسته از داوطلبان بایستی با توجه به جدول زمانبندی اعلام شده توسط واحد دانشگاهی خود با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز که از طریق سایت دانشگاه اطلاع رسانی می گردد نسبت به ثبت‌نام حضوری خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است در صورت عدم حضور داوطلب پذیرفته شده در بازه زمانی اعلام شده برای ثبت نام این عدم حضور به منزله انصراف داوطلب از ثبت نام و تحصیل در مقطع مورد نظر می باشد. به همین جهت توصیه میگردد داوطلبان حتما در بازه زمانی اعلام شده برای ثبت نام حضوری خود به واحد دانشگاهی پذیرفته شده مراجعه نمایند.

همچنین آن دسته از داوطلبانی که در هیچ کدام از رشته محل های دعوت شده برای مصاحبه پذیرش کسب نکرده اند می توانند پس از مشاهده کارنامه خود (که مختص داوطلبانه مردودی می باشد) در صورت داشتن هرگونه سوال و یا اعتراض به نتیجه آزمون از طریق قسمت تماس با ما در سایت سنجش پزشکی در این زمینه مکاتبه نمایند.

در این کارنامه که برای داوطلبان مردودی صادر می گردد مواردی همچون نمره خام درس به صورت درصد ، نمره تراز درس به صورت درصد ، نمره کتبی نمره آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه و رتبه در سهمیه رتبه در کل قرار داده شده است.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − ده =