وزارت بهداشت

اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت : از مراحل پایانی در فرآیند آزمون دکتری وزارت بهداشت اعلام نتایج این آزمون می باشد. اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت همانند اعلام نتایج دکتری دانشگاه های سراسری در سه مرحله صورت می گیرد. این سه مرحله عبارت است از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت ، اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت و  اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت.

اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت در واقع اولین مرحله در فرایند اعلام نتایج آزمون دکتری می باشد. در این مرحله داوطلب درواقع به کارنامه اولیه خود که حاوی اطلاعاتی نظیر رتبه و درصد های وسایر موارد دسترسی خواهند داشت.

اما مهمترین مورد این است که برای داوطلبان در این مرحله مجاز بودن برای شرکت در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت مشخص می گردد. با توجه به این توضیحات در این مطلب به بررسی اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت و فرایند این اعلام نتایج و نحوه دریافت آن خواهیم پرداخت.

به همین جهت در صورتی که در این رابطه سوال و یا ابهامی برای داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت وجود داشته باشد توصیه می گردد به ادامه مطلب مراجعه نمایند.

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

با توجه به اینکه اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت اولین مرحله در فرایند اعلام نتایج می باشد به همین جهت پس از برگزاری آزمون اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت صورت می گیرد.

بر اساس سنوات گذشته می توان زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت را دهه اول تیرماه تخمین زد. البته ممکن است تاریخ دقیق اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت تغییراتی داشته باشد که با برای اطلاع دقیق از این تغییرات  احتمالی داوطلبان بایستی به اطلاعیه منتشر شده توسط سایت سنجش پزشکی مراجعه نمایند.

نحوه دریافت نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت همچون ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی www.sanjeshp.ir صورت می‌گیرد. از این رو اولین مرحله در فرایند اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت ورود به این سایت می باشد. پس از ورود به سایت سنجش پزشکی داوطلبان بایستی از طریق منوی سمت راست اقدام به انتخاب گزینه دکترای تخصصی ph.d نمایند.

دریافت نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

داوطلبان در صورتی که در بازه زمانی اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت به این بخش مراجعه نموده باشند گزینه های مختلفی را پیش رو خواهد داشت. از جمله آنها می توان به کلید اولیه سوالات ، نتیجه مرحله اول ، انتخاب رشته محل ، کلید نهایی سوالات و موارد دیگر اشاره نمود. در این بخش مطابق با تصویر زیر برای دریافت نتیجه اولیه آزمون دکتری داوطلبان باید بر روی گزینه نتیجه مرحله اول کلیک نمایید.

نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

پس از کلیک برای این گزینه داوطلبان در مرحله آخر بایستی اقدام به ورود برخی از اطلاعات خود نمایند. از جمله این اطلاعات می توان به کد ملی داوطلب یا شماره گذرنامه برای اتباع خارجی و شماره تلفن همراه اشاره نمود. پس از ورود این اطلاعات بر روی گزینه جستجو کلیک نموده و نتیجه اولیه آزمون دکتری خود را مشاهده نمایید.

مراحل پس از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

پس از این که اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت توسط سایت سنجش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی www.sanjeshp.ir گرفت داوطلبان با کارنامه اولیه خود مواجه خواهند بود.

در این کارنامه مهمترین بخش وضعیت داوطلب برای انتخاب رشته می باشد. در صورتی که داوطلب مورد نظر مجاز به انتخاب رشته در یکی از دوره‌های مقطع دکتری وزارت بهداشت بوده باشد بایستی با دانلود و مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت در بازه زمانی اعلام شده اقدام به انتخاب رشته نماید.

داوطلبان ممکن است در یک یا همه دوره های روزانه ، شهریه پرداز ، دانشگاه آزاد و بورس تحصیلی مجاز به انتخاب رشته شده باشند. به همین جهت و با توجه به این توضیحات مهمترین اقدام داوطلب از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت شرکت در انتخاب رشته می باشد.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =