وزارت بهداشت

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت : پس از شرکت داوطلبان در آزمون دکتری وزارت بهداشت که در اردیبهشت ماه برگزار گردید ، داوطلبان بایستی با اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت نسبت به شرکت در انتخاب رشته دکتر اقدام کنند.

پس از شرکت داوطلبان مجاز در انتخاب رشته دکتری و تکمیل فرم انتخاب رشته داوطلبان بایستی منتظر اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت بمانند. اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت در واقع دومین مرحله در فرایند اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت می باشد.

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت.

پس از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت شرکت داوطلبان مجاز به انتخاب رشته صورت می گیرد. این اعلام نتایج نیز هم چون دیگر مراحل آزمون دکتری وزارت بهداشت به صورت اینترنتی و در بازه زمانی مشخصی از طریق سایت سنجش پزشکی به نشانی اینترنتی www.sanjeshp.ir صورت می‌گیرد.

با توجه به این توضیحات داوطلبان بایستی برای دریافت این نتایج به سایت سنجش پزشکی مراجعه کنیم. حال ممکن است در این رابطه سوالات و ابهاماتی برای داوطلبان مطرح باشد. از جمله این ابهامات می توان به زمان شروع ، نحوه دریافت و دیگر موارد مرتبط با اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت اشاره نمود. به همین جهت در این مطلب به بررسی این موضوع و موارد مرتبط با آن خواهیم پرداخت.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

با توجه به اینکه پس از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت فرایند مصاحبه دکتری توسط دانشگاه ها شروع می گردد می توان بیان نمود که با مشخص شدن زمان شروع فرایند مصاحبه دکتری زمان اعلام نتایج را نیز مشخص می گردد.

به همین جهت و با توجه به اینکه زمان شروع مصاحبه دکتری اواسط تیر ماه می باشد از این رو می توان زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت را اوایل تیرماه در نظر گرفت.

نحوه دریافت نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

همانطور که در ابتدا بیان کردیم اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت همچون دیگر مراحل آزمون دکتری به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش پزشکی به نشانی اینترنتی www.sanjeshp.ir صورت می‌گیرد. به همین جهت اولین مرحله در فرایند اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت مراجعه به این سایت می باشد.

نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت

پس از اینکه داوطلبان به سایت سنجش پزشکی به نشانی اینترنتی www.sanjeshp.ir وارد شدند  بایستی از طریق منوی سمت راست گزینه دکتری تخصصی ph.d را انتخاب نمایند.

دریافت نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت

با انتخاب این گزینه داوطلب وارد بخش دکتری تخصصی سایت سنجش پزشکی می شود. در صورتی که در بازه زمانی اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت به این بخش مراجعه نموده باشید می توانید با کلیک بر روی نتیجه مرحله دوم نسبت به دریافت نتیجه انتخاب رشته خود اقدام نمایید.

داوطلبان پس از کلیک بر روی نتیجه مرحله دوم در صفحه جدید پیش روی خود بایستی اقدام به ورود برخی اطلاعات نمایند. از جمله این اطلاعات می توان به کد ملی داوطلب ، کد پیگیری ثبت نام و موارد دیگر اشاره نمود. پس از ورود این اطلاعات امکان دریافت و مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت برای داوطلب فراهم می گردد.

مراحل پس از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

پس از اینکه داوطلبان در بازه زمانی اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت اقدام به دریافت و مشاهده نتیجه انتخاب رشته خود نمودند در صورتی که از نصاب لازم را کسب نموده باشد به مصاحبه دکتری دعوت می گردد.

در این مرحله هر داوطلب متناسب با تعداد انتخاب های خود و همچنین حد نصاب کسب نموده ممکن است در یک یا چند رشته محل دعوت به مصاحبه شود.

پس از شرکت در مصاحبه دکتری شرایط داوطلبان بر اساس رزومه کاری و رزومه علمی مورد بررسی قرار می گیردند. در صورت دارا بودن شرایط مناسب در رشته محل مورد نظر مورد پذیرش قرار میگیرد.

از این رو مهترین مرحله پس از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت شرکت در جلسه مصاحبه دکتری و در نهایت اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت می باشد.

البته آن دسته از داوطلبانی که در این مرحله در هیچ کدام از رشته محل ها حد نصاب لازم را کسب نکرده باشند می توانند برای تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت اقدام نمایند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + یازده =