وزارت بهداشت

سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان علوم پزشکی

transmission.behdasht.gov.ir

نرم افزار ثبت نام الکترونیکی متقاضیان میهمانی و انتقال وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در دانشگاه ها با عنوان سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان علوم پزشکی به آدرس transmission.behdasht.gov.ir با هدف ثبت نام از متقاضیان که در اقصی نقاط میهن اسلامی ساکن می باشند، طراحی و ارائه گردیده است . این سامانه موجب تسهیل در اتخاذ تصمیمات مناسب برای دانشگاه ها بر اساس آمارهای بدست آمده از گروه های پذیرفته شده دانشجویی قبل از حضور دانشجویان در دانشگاه، می گردد.

با توجه به ظرفیت محدود در هر مقطع و دانشکده در دانشگاه مورد درخواست، درخواست های واجد شرایطی که فقط از طریق این سامانه توسط دانشجوی متقاضی انتقالی ثبت شده باشند، در کمیسیون ویژه انتقالی بررسی و به ترتیب اولویت موافقت بعمل خواهد آمد .

سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه‌ های علوم پزشکی نیمسال اول 99 – 98 از تاریخ 1398/02/15 شروع و تا تاریخ 1398/03/15 ادامه خواهد داشت.

ثبت درخواست، رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال و میهمانی دانشجویان علوم پزشکی 98  تنها در بازه‌ های زمانی که در انتهای مطلب اشاره شده است انجام می‌گیرد و دانشجویان متقاضی تنها در صورت ثبت تقاضا در سامانه می‌توانند درخواست خود را ارائه دهند.

دانشجویان عزیز میتوانید برای مشاوره انتقال و میهمانی دانشجویان علوم پزشکی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای ورود به سامانه درخواست های انتقالی دانشجویان علوم پزشکی

دانشجویان علوم پزشکی پس از ورود یه سامانه درخواست انتقالی به آدرس اینترنتی transmission.behdasht.gov.ir ، صفحه زیر را مشاهده می نمایند که جهت درخواست انتقالی با استفاده از شماره دانشجویی و کد ملی از طریق دکمه ثبت درخواست انتقالی جدید وارد فرم ثبت نام انتقالی  میشوند.

انتقالی دانشجویان علوم پزشکی
انتقالی دانشجویان علوم پزشکی

فرم ثبت نام انتقالی دانشجویان علوم پزشکی

پس از کلیک بر روی دکمه ثبت درخواست انتقالی جدید وارد فرم ثبت نام می شوید که در ابتدا مشخصات شناسنامه ای و اطلاعاتی در رابطه با مقطع ، رشته ، دانشکده ، تعداد واحدهای گذرانده ، میانگین کل تا کنون را مشاهده نموده و در ادامه تعداد نیمسال مشروطی ، معدل ترم ، دلایل تقاضای انتقالی را وارد می نمایید.

در ادامه فرم ثبت نام  نقل و انتقالی دانشجویان علوم پزشکی ،  در قسمت اولویت های دانشگاه های مقصد انتخابی مطابق شکل زیر بر اساس اولویت ،دانشگاه مقصد را انتخاب می نماید. لازم به ذکر است در صورتی که متقاضی چندین دانشگاه را جهت انتخاب مقصد در نظر داشته باشد با استفاده از دکمه اضافه کردن سطر به اولیت های انتخابی می توانید انتخاب های دیگری نیز داشته باشید.

پس از انتخاب دانشگاه مقصد دانشجو فیلد های آدرس محل سکونت فعلی خود را تکمیل می نماید و در انتها مدارک لازم برای درخواست انتقالی را ارسال می نماید. پس از تکمیل فرم ثبت نام درخواست انتقالی دکمه ذخیره اطلاعات را کلیک نموده تا کد رهگیری ثبت نام را از سامانه دریافت نمایید.

فرم ثبت انتقالی دانشجویان علوم پزشکی
فرم ثبت انتقالی دانشجویان علوم پزشکی

تذکرات مهم در رابطه با ثبت نام انتقالی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی :

جهت پیگیری وضعیت درخواست انتقالی خود از طریق سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان علوم پزشکی با درج شماره دانشجویی و کد ملی می توانید اقدام نمایید.

توجه فرمایید تا زمانی که اطلاعات تکمیلی و مدارک لازم توسط متقاضی انتقالی برای دانشگاه مقصد کامل نگردد درخواست ارسال شده از دانشگاه مبداء برای کارشناسان دانشگاه مقصد غیر فعال می باشد. پس از تکمیل اطلاعات توسط متقاضی کارشناسان دانشگاه های مقصد می توانند نسبت به بررسی درخواست ثبت شده توسط متقاضی انتقالی اقدام نمایند.

لازم به ذکر است پس از ذخیره اطلاعات برای دانشگاه یا دانشگاه های مقصد انتخابی تا زمان دریافت و مشاهده نتیجه نهایی بررسی توسط دانشگاه یا دانشگاه های مقصد انتخابی از طریق سامانه نسبت به پیگیری درخواست انتقالی از طریق شماره دانشجویی و کد ملی اقدام فرمایید.

پس از بررسی کارشناسان آموزش، در صورتیکه مدارک و اطلاعات شما ناقص باشد برای شما پیغامی ارسال می گردد، پس از ورود از طریق شماره دانشجویی و کد ملی با مشاهده پیام کارشناس با مضمون “مدارک شما دارای نقص می باشد”،حداکثر تا تاریخ 1398/03/26 نسبت به رفع نقص مربوطه اقدام نمایید . بدیهی است عواقب کوتاهی در این امر متوجه شخص دانشجو است.

دانشجوی گرامی لازم به ذکر است که در صورت موافقت با درخواست انتقالی در دانشگاه مبداء (محل تحصیلتان)، لازم است که مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای دانشگاه یا دانشگاه های مقصد انتخابی را از طریق همین سامانه تا تاریخ 1398/04/27 ارسال و تکمیل نمایید و در انتها حتما دکمه ذخیره را کلیک نمایید تا درخواست شما توسط دانشگاه یا دانشگاه های مقصد مورد بررسی قرار گیرد در غیر اینصورت درخواست شما بررسی نمی گردد.

جدول زمانبندی سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان علوم پزشکی کشور برای نیمسال اول ۹۹-۹۸

زمان

موضوع

۱۵ اردیبهشت تا ۱۵ خرداد ۹۸

ثبت نام دانشجویان متقاضی در دانشگاه‌های مبدا و بارگذاری مدارک لازم
۱۶ خرداد تا ۲۶ خردادماه ۹۸بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مبدا و ویرایش توسط دانشجو
۲۷ خرداد تا ۲۷ تیرماه ۹۸اتمام فرصت ویرایش دانشجویان و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مبداء
۲۸ تیرماه تا ۷ مرداد ۹۸بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد و ویرایش توسط دانشجو
۸ مرداد تا ۷ شهریور ۹۸اتمام فرصت ویرایش دانشجویان و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مقصد

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − پنج =