دانشگاه پیام نور

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور : دانشگاه پیام نور همانند دیگر دانشگاه ها از جمله دانشگاه آزاد و دانشگاه علمی کاربردی همه ساله در دو ورودی مهر و بهمن ماه پذیرش بدون آزمون دانشجو دارد. البته نحوه پذیرش ورودی مهر با بهمن ماه این دانشگاه تفاوت هایی با همدیگر دارند. به این صورت که برای ثبت نام و پذیرش بدون آزمون ورودی مهر دانشگاه پیام نور داوطلبان بایستی از طریق سایت سازمان سنجش و همراه با انتخاب رشته کنکور سراسری اقدام به انتخاب رشته نمایند. اما برای پذیرش ورودی بهمن داوطلبان بایستی با مراجعه به سایت دانشگاه پیام نور به نشانی اینترنتی ‏www.pnu.ac.ir مراجعه کنند. پس از مراجعه به این سایت و مشاهده لیست رشته های موجود و ظرفیت آنها اقدام به ثبت‌نام حضوری نمایند.

برای داوطلبانی که اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور نموده اند زمان و نحوه اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور می تواند مهم باشد. با توجه به این توضیحات در این مطلب به بیان زمان و نحوه اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور خواهیم پرداخت.

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

داوطلبانی که اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور نموده اند بایستی در بازه زمانی خاص اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور اقدام به دریافت نتیجه ثبت نام خود نمایند. برای دریافت نتایج ثبت نام ورودی مهر با توجه به اینکه این ثبت نام با انتخاب رشته کنکور سراسری صورت می گیرد از ین رو اعلام نتایج ثبت نام ورودی مهر دانشگاه پیام نور نیز با اعلام نتایج کنکور سراسری می باشد. به همین جهت داوطلبان برای دریافت این نتایج بایستی به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند. با توجه به این توضیحات می‌توان زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای ورودی مهر را اواخر شهریور ماه دانست. همانگونه که در بخش قبل بیان شد ثبت نام و پذیرش ورودی بهمن دانشگاه پیام نور متفاوت با ورودی مهر ماه می باشد. و داوطلبان برای ثبت نام این ورودی بایستی به سایت دانشگاه پیام نور مراجعه نمایند. پس از ورود به این سایت و مشاهده رشته محل ها با مراجعه به واحد دانشگاهی اقدام به ثبت نام حضوری نمایند.به همین جهت زمان خاصی برای علام نتایج وجود ندارد و در صورت داشتن ظرفیت ثبت نام و پذیرش آنها در همان زمان صورت می گیرد.

نحوه اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام‌نور

همان طور که بیان شد ثبت نام دانشگاه پیام نور برای ورودی مهر ماه همزمان با ثبت نام و انتخاب رشته کنکور سراسری صورت می‌گیرد. داوطلبان نیز برای دریافت نتایج این ثبت نام بایستی به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند. پس از ورود به این سایت بایستی به بخش سراسری این سایت مراجعه کرد. برای ورود به این بخش ، نوار ابزار رنگی که در سمت راست سایت قرار داده شده است استفاده نمایید و بر روی آیکن سراسری کلیک نمایید. این بخش را می توان در تصویر زیر مشاهده نمود.

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

کلیک بر روی لینک اعلام نتایج کنکور سراسری

به دلیل این که ثبت نام ورودی مهر دانشگاه پیام نور با انتخب رشته سراسری صورت می گیرد اعلام نتایج نیز از طریق اعلام نتایج کنکور سراسری می باشد. به همین جهت داوطلبان پس از ورود به بخش سراسری سایت سازمان سنجش بایستی بر روی لینک اعلام نتایج کنکور سراسری کلیک نمایند. این لینک را در تصویر زیر می توان مشاهده نمود.

ثبت نام بدون کنکور پیام نور

ورود اطلاعات داوطلبی

پس از اینکه داوطلبان در زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای ورودی مهر وارد بخش سراسری سایت سازمان سنجش شدند برای دریافت این نتایج بر روی لینک اعلام نتایج کنکور سراسری کلیک نمایند. با این کلیپ داوطلبان به بخش ورود اطلاعات داوطلبی هدایت می‌شوند. در این بخش همانگونه که در تصویر زیر مشخص می باشد به دو روش می توان اقدام به دریافت نتایج ثبت نام خود نمایند. در ادامه به ارائه توضیحاتی در مورد این دو روش خواهیم پرداخت.

نتایج دانشگاه پیام نور

دریافت نتایج ثبت نام با استفاده از روش اول

همانگونه که در تصویر زیر مشخص می باشد داوطلبان در روش اول بایستی اطلاعاتی شامل شماره داوطلبی شماره شناسنامه و عبارت امنیتی را در بخش های تعیین شده وارد نمایند. پس از ورود این اطلاعات برای مشاهده نتیجه کلیک نموده و نسبت به دریافت ثبت نام خود اقدام نمایید. لازم به ذکر است شماره داوطلبی در زمان ثبت نام کنکور سراسری در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. در صورتی که امکان دریافت نتیجه ثبت نام با استفاده از روش اول وجود نداشته باشد داوطلبان می توانند روش دوم استفاده نمایند.

اعلام نتایج دانشگاه پیام نور

دریافت نتایج با استفاده از روش دوم

در روش دوم که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود ، داوطلبان بایستی شماره پرونده شماره شناسنامه و کد امنیتی را در بخش‌های تعیین شده وارد نمایند. پس از ورود این اطلاعات و رویه لینک مشاهده نتیجه کلیک نموده و نتیجه ثبت نام خود را مشاهده نمایید. شماره پرونده نیز به مانند شماره داوطلبی در زمان ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

اعلام نتایج پیام نور

دزیافت مجدد شماره پرونده و شماره داوطلبی

حال اگر برای دریافت نتیجه ثبت نام خود به شماره داوطلبی و یا شماره پرونده دسترسی نداشته باشد می تواند از بخش سیستم پاسخگویی برای دریافت مجدد این اطلاعات استفاده نماید. برای این منظور در صفحه اصلی سایت سازمان سنجش به بخش سیستم پاسخگویی در سمت چپ صحفه اصلی سایت قرار داده شده است مراجعه نماید. در این بخش همانگونه که می توان مشاهده نمود لینک جداگانه به عنوان دریافت شماره پرونده و کد پیگیری وجود دارد. با کلیک بر روی این بخش وارد قسمت سیستم ارسال درخواست شوید. پس از ورود بایستی ابتدا در سایت عضو شوید. برای عضویت در این سایت اطلاعات شناسایی و همچینین ایمیل داوطلبان مورد نیاز می باشد. پس از عضویت در سایت و ورود به سیستم پاسخگویی درخواست صدور مجدد شماره داوطلبی و کد پیگیری خود نمایید. صدور مجدد این اطلاعات برای داوطلبان در حدود ۴۸ ساعت به طول خواهد انجامید. از این رو پس از ۴۸ ساعت با مراجعه به این بخش نسبت به دریافت مجدد کد پیگیری و شماره داوطلبی خود اقدام نمایید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − سیزده =