دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی : ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی از بسیاری جهات شبیه به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور می باشد. از این رو اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی نیز به مانند اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور خواهد بود. با این وجود به صورت جداگانه به بررسی و ارائه توضیحاتی در زمینه اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی خواهیم پرداخت. به همین جهت در صورتی که در این موضوع سوال و یا ابهامی داشته باشید ادامه مطلب مراجعه نمایید.

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

همانگونه که در مطلب ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی عنوان گردید ثبت نام ورودی مهر و بهمن ماه این دانشگاه تفاوت‌های اساسی با یکدیگر دارد. به این صورت که ثبت نام ورودی مهر به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می‌گیرد. اما ثبت نام ورودی بهمن به صورت حضوری و از طریق واحد های دانشگاهی به صورت مستقل انجام می شود. به همین جهت با توجه به اینکه ثبت نام ورودی مهر دانشگاه غیرانتفاعی با انتخاب رشته کنکور سراسری صورت می‌گیرد اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی نیز همراه با اعلام نتایج کنکور سراسری خواهد بود. از این رو می توان زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی برای ورودی مهر را اواخر شهریور تخمین زد. برای اعلام نتایج ثبت نام ورودی بهمن این دانشگاه نیز زمان خاصی نمی‌توان عنوان کرد چرا که به صورت حضوری و از طریق خود واحدهای دانشگاه صورت می گیرد. و واحد ها تعیین کننده زمان اعلام نتایج می باشند.
در ادامه به بررسی نحوه دریافت نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی برای ورودی مهر خواهیم پرداخت.

نحوه اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ورودی مهر

همانطور که در بخش اول بیان کردیم اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی برای ورودی مهر از طریق سایت سازمان سنجش صورت می‌گیرد. به همین جهت در اولین گام بایستی به سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org مراجعه نمایید. پس از ورود به این سایت با کلیک بر روی لینک سراسری که در سمت راست سایت قرار داده شده است وارد این بخش شوید.

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

کلیک بر روی لینک اعلام نتایج کنکور سراسری

در ابتدا بیان کردیم که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی برای ورودی مهر همراه با انتخاب رشته کنکور سراسری صورت می‌گیرد. از این رو برای دریافت نتایج این ثبت نام نیز بایستی از طریق اعلام نتایج کنکور سراسری اقدام نمود. به همین جهت پس از ورود به بخش سراسری در اواخر شهریور ماه بر روی لینک اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری کلیک نمایید.

دریافت نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

پس از کلیک بر روی این لینک بایستی اطلاعات داوطلبی خود را وارد نمایند. همانطور که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود دو روش برای ورود اطلاعات قرار داده شده است که در ادامه به توضیح در مورد این دو روش خواهیم پرداخت.

نتایج ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی

روش اول دریافت نتایج ثبت نام

روش اول همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود جستجو بر اساس شماره پرونده و سایر اطلاعات شناسنامه می باشد. به همین جهت داوطلبان در این روش برای دریافت نتایج ثبت نام خود بایستی در ابتدا شماره پرونده ، شماره شناسنامه ، سال تولد و کد امنیتی را وارد نمایند. پس از ورود این اطلاعات بر روی لینک جستجو کلیک نموده و نتیجه ثبت نام خود را مشاهده نمایید. در صورتی که امکان دریافت نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی با استفاده از این روش وجود نداشته باشد می توان از روش دوم نیز استفاده نمود.

دریافت نتایج ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی

روش دوم دریافت نتایج ثبت نام

روش دوم اینکه برای دریافت نتایج ثبت نام در نظر گرفته شده است جستجو بر اساس شماره داوطلبی می باشد. از این‌ رو داوطلبان در این روش بایستی شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه ، سال تولد و کد امنیتی خود را در بخش های تعیین شده وارد نمایند پس از ورود این اطلاعات بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و نتیجه ثبت نام خود را دریافت نمایید.

دریافت نتایج ثبت نام غیر انتفاعی

در صورتی که بنا به هر دلیلی اطلاعات داوطلبی خود را که شامل شماره پرونده و شماره داوطلبی می باشد را در اختیار نداشته باشید می توانید با استفاده از سایت سازمان سنجش اقدام به صدور مجدد این اطلاعات نمایید. در ادامه به توضیح در این مورد می پردازیم.

دریافت مجدد شماره پرونده و شماره داوطلبی

برای دریافت مجدد اطلاعات داوطلبی بایستی به صفحه اصلی سایت و به بخش سیستم پاسخگویی مراجعه نمایید. همانگونه که در تصویر می توان مشاهده نمود یکی از لینک ها مربوط به دریافت شماره پرونده و کد پیگیری می باشد. با کلیک بر روی این لینک وارد بخش سیستم پاسخگویی می‌شوید.

نتایج ثبت نام بدون کنکور غیر انتفاعی

در این بخش بایستی برای ورود به سیستم پاسخگویی و استفاده از امکانات آن عضو سایت شوید. برای عضویت در سایت همانگونه که در تصویر نیز می توان مشاهده نمود اطلاعات شناسایی خود را وارد نمایید. این اطلاعات شامل این موارد می شود :

  1.  نام نام خانوادگی
  2. نام پدر
  3. تاریخ تولد
  4. جنسیت
  5.  شماره شناسنامه
  6. کد ملی
  7. شماره تلفن ثابت
  8. شماره تلفن همراه
  9. استان محل اقامت و نشانی دقیق محل اقامت
  10. پست الکترونیکی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی

این اطلاعات را در بخش‌های تعیین شده وارد نمایید. پس از ورود این اطلاعات و تایید نام کاربری و کد امنیتی میتوان وارد سیستم پاسخگویی شد. پس از ورود به سیستم پاسخگویی نسبت به درخواست صدور مجدد شماره داوطلبی و شماره پرونده خود نمایید. پس از گذشت حداکثر ۴۸ ساعت این اطلاعات دوباره در اختیار داوطلب قرار می گیرد. با دریافت این اطلاعات اقدام به دریافت نتیجه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی خود نمایید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 19 =