دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 : ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی همانند سنوات گذشته پس از ثبت نام کاردانی این دانشگاه در رشته محل های تعیین شده صورت می گیرد. داوطلبانی که تمایل به تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه را دارند بایستی در بازه زمانی تعیین شده برای ثبت نام خود اقدام نمایند.

حال ممکن است بنا به هر دلیلی دوطلب در هیچ کدام از رشته محل های انتخابی پذیرفته نشود. یا این که داوطلب در بازه زمانی تعیین شده اقدام به ثبت نام ننماید. این دسته از داوطلبان و همچنین داوطلبان پذیرفته شده می توانند دوباره برای ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 اقدام نمایند. البته ممکن است رشته محل هایی که در تکمیل ظرفیت وجود دارد همچون ثبت نام اصلی شهریور ماه متنوع نباشند. با این وجود ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 آخرین و البته بهترین فرصت برای ثبت نام و تحصیل در این دانشگاه باشد.

با توجه به این توضیحات در این مطلب به بررسی ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 و موارد مرتبط با این ثبت نام خواهیم پرداخت. در صورت تمایل به کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 می توانیند به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

برای مشاوره ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با مشاره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

زمان شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 معمولا اواخر مهر و یا اوایل آبان ماه می باشد. پس از اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی  و ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی تمامی رشته محل هایی که ظرفیت آنان در ثبت نام شهریور ماه تکمیل نشده است در صورت صلاحدید دانشگاه علمی کاربردی برای انتخاب داوطلبان در فرایند تکمیل ظرفیت در اختیار آنان قرار می گیرد. این دسته از داوطلبان در صورتی که از شرایط اولیه جهت ثبت نام و تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی برخوردار بوده باشند امکان شرکت در ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 را خواهند داشت.

لازم به ذکر است داوطلبانی که در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در شهریور ماه اقدام نموده و در یکی از رشته محل ها پذیرفته شده اند نیز می توانند در ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 شرکت نمایند. در ادامه توضیحاتی در زمینه شرایط و همچنین نحوه شرکت در تکمیل ظرفیت ارائه خواهیم نمود.

نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

برای ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 داوطلبان می توانند همانند ثبت نام اصلی شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایند. برای این منظور پس از ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org به بخش علمی کاربردی این سایت وارد شوید.

در این مرحله می توانید با دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت از لیست رشته محل ها اطلاع یابید. پس از مطالعه دفترچه تکمیل ظرفیت با کلیک بر روی لینک ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 فرایند ثب نام را کامل نمایید. البته ممکن است این فرایند به صورت حضوری و از طریق مراجعه به واحد های دانشگاهی نیز صورت گیرد. در این حالت داوطلبان پس از پرداخت هزینه ثبت نام می توانند به واحد مربوطه مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام خود ادقام نمایند.

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

برای ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 داوطلبان بایستی تمامی شرایط اولیه گنجانده شده رد دفترچه ثبت نام را دارا بوده باشند. این شرایط برای ثبت نام شهریور ماه و ثبت نام تکمیل ظرفیت تقریبا یکی می باشد. با این ورجود در ادامه به مرور این شرایط که در داخل دفترجه ثبت نام گنجانده شده است می پردازیم :

 1. کلیه متقاضیان می‌ بایست حداکثر تا تاریخ 98/06/31 دارای مدرک کاردانی بوده باشند.
 2. تبصره: در صورتی که تشکیل کلاس از سوی موسسه محل تحصیل برای نیمسال دوم سال تحصیلی 98-99 باشد ثبت‌ نام از داوطلبانی که تا پایان نیمسال اول و دی ماه سال 1397 مدرک تحصیلی کاردانی خود را اخذ می‌نمایند، به صورت مشروط و با شروع تحصیل از بهمن‌ماه 98 پس از اخذ و ارائه مدرک مربوط بلامانع است.
 3. کلیه داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌ نام از طریق مراکز و واحدهای آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت‌ نام نسبت به پرداخت مبلغ تعیین شده از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان اقدام نمایند.
 4. هر داوطلب منحصراً مجاز است که یکی از کد رشته محل های مربوط را متناسب با مدرک کاردانی خود که در جدول شماره 2 دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در پذیرش دوره فوق مشخص شده است انتخاب نماید.
 5. هرداوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یک کد رشته محل از یک گروه آموزشی در یک مرکز و یا واحد آموزشی باشد. بدیهی است در صورت ارسال مشخصات فرد و یا افراد در دو کد رشته و یا در دو مرکز و یا واحد آموزشی، اطلاعات وی از بانک اطلاعاتی پذیرفته‌ شدگان هر دو محل حذف خواهد شد.
 6. با توجه به اینکه منحصراً یک بار اجازه ویرایش و درج اطلاعات متقاضیان داده خواهد شد، لذا ضرورت دارد داوطلبان در انتخاب گروه آموزشی، کد رشته‌ محل و مرکز مربوط‌ دقت لازم به عمل آورند.
 7. چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌ شدگان نهایی پذیرش دوره‌ های کارشناسی فنی و کارشناسی حرفه‌ ای نظام آموزش مهارتی  سال تحصیلی 99 – 1398 (مرحله شهریور ماه) قرار گرفته باشد و در مرحله تکمیل ظرفیت (همین مرحله) برای ادامه تحصیل در یکی از مراکز ثبت‌ نام نماید، قبولی قبلی وی در شهریورماه سال 1398 لغو خواهد شد.
 8. پس از پایان مهلت مقرر در این اطلاعیه، مراکز مجاز به ثبت‌ نام از متقاضیان نخواهند بود و هیچ اقدامی از سوی این سازمان برای متقاضیانی که بعد از تاریخ تعیین شده مراجعه نمایند نیز صورت نخواهد پذیرفت.
 9. کلیه متقاضیان «مرد» می‌بایست در زمان ثبت‌ نام و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.
 10. پس از انجام ثبت‌ نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در موسسه‌ ای که به آن مراجعه نموده‌اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان (بجز موارد تبصره بند 1 فوق) تا زمان تأیید نهایی این سازمان به‌صورت مشروط و هم‌ زمان با پذیرفته‌ شدگان شهریور ماه خواهد بود.

همچین در زمان ثبت نام حضوری داوطلبان پذیرفته شده لازم است داوطلبان برخی مدارک را به همراه داشته باشند. از این رو داوطلبان در صورتی که اقدام به ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 نموده باشند و رد این ثبت نام پذیرفته شوند بایستی مدارک زیر را جهت ثبت نام آماده نمایند.

 •  شش قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.
 • تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
 • تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.
 • مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان مرد را با توجه به بند 3-2 مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحات 3 و 4 دفترچه راهنمای پذیرش مشخص نماید.
 • اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.
 • اصل مدرک کاردانی با مهر و امضای واحد آموزش به انضمام یک برگ تصویر آن.
 • اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 11 =