دانشگاه علمی کاربردی

ویرایش اطلاعات داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی

ویرایش اطلاعات داوطلبان علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی هر ساله در دو نوبت ورودی مهر و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو می نماید . ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به شکل بدون کنکور و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می‌گیرد. پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ( کاردانی به کارشناسی ) انجام می گیرد.

یکی از مواردی که داوطلبان تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی پس از انجام فزایند ثبت نام این دانشگاه بدنبال آن می باشند اطلاع از زمان و نحوه ویرایش اطلاعات داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی می باشد، به این صورت که پس از اتمام فرایند ثبت نام امکان تغییر و اصلاح برخی از اطلاعات ثبت شده وجود داشته باشد. به همین جهت ویرایش اطلاعات داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی از مواردی می باشد که در این مطلب اقدام به بررسی آن خواهیم نمود.

در همین ابتدا لازم به ذکر است امکان ویرایش اطلاعات داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی همانند دیگر ثبت نام های دانشگاهی برای داوطلبان این دانشگاه نیز وجود دارد.

برای دریافت مشاوره در زمینه ویرایش اطلاعات داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ویرایش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 

زمان شروع ویرایش اطلاعات داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی

با توجه به متغیر بودن زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، زمان شروع ویرایش ثبت نام این دانشگاه نیز متغیر می باشد.

لازم به ذکر است ثبت نام رشته های دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی مهر معمولاً از مردادماه و از اواسط این ماه شروع می گردد.

ثبت نام ورودی بهمن ماه این دانشگاه نیز با توجه به سنوات گذشته اواسط دی ماه می باشد.

با توجه به این توضیحات می‌توان زمان شروع ویرایش اطلاعات داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی را همزمان با شروع این ثبت نام ، مرداد و دی ماه در نظر گرفت.

لازم به ذکر می باشد امکان ویرایش در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بلافاصله پس از تکمیل فرایند ثبت نام تا اتمام زمان بندی ثبت نام فعال می باشد.

نحوه ویرایش ثبت نام داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی

با توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org صورت می گیرد. از این رو ویرایش ثبت نام این دانشگاه نیز از طریق همین سایت توسط داوطلبان امکان پذیر می باشد.

از این رو برای شروع فرایند ویرایش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در گام نخست به سایت سازمان سنجش و بخش جامع علمی کاربردی آن مراجعه نمایید.

در این بخش با کلیک بر روی لینک ثبت نام اقدام به ورود اطلاعات مورد نظر نمایید. در این حالت پنل ویرایش فعال شده و امکان ویرایش برای داوطلبان فراهم می گردد.

از جمله اطلاعاتی که برای ورود به این بخش مورد نیاز می باشد می توان به شماره پرونده و شماره داوطلبی اشاره نمود. این اطلاعات در رسید ثبت نامی که در انتهای فرآیند ثبت نام برای داوطلب صادر می گردد قرار داده شده است.

مواردی که در ویرایش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی امکان تغییر آن وجود دارد

لازم به یاد آوریست که داوطلبان برای ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مجاز به انتخاب 20 کد رشته محل ، همچنین در مقطع کارشناسی مجاز به انتخاب 30 کد رشته محل را دارند.

از این رو در زمان ویرایش ثبت نام ، برای داوطلبان امکان ویرایش تمامی کد رشته های انتخابی فراهم می باشد.

همچنین داوطلبان در زمان ویرایش اطلاعات داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی امکان تغییر در اطلاعات اولیه خود را دارند. این اطلاعات شامل مواردی همچون اطلاعات شناسایی و اطلاعات تحصیلی می باشد.

در این بخش توصیه می گردد داوطلبان در ورود اطلاعاتی همچون معدل مدرک پایه خود دقت نمایند. چرا که در ثبت نام و پذیرش دانشگاه علمی کاربردی معدل داوطلبان بسیار تاثیر گذار می باشد.

این تاثیر گذاری به گونه ای می باشد که در صورت ثبت اشتباه این اطلاعات در حالت پذیرش نهایی از ثبت نام و تحصیل داوطلب مورد نظر جلوگیری به عمل خواهد آمد.

با تکمیل فرایند ویرایش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رسید ثبت نام برای داوطلبان نیز صادر می گردد. این رسید حاوی اطلاعاتی می باشد که در فرآیند اعلام نتایج و همچنین ثبت نام احتمالی داوطلب در واحد مربوطه کاربرد دارد.

به همین جهت با تکمیل این فرآیند رسید ثبت نام و ویرایش اطلاعات خود را پرینت گرفته و تا زمان اعلام نتایج و ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی به همراه داشته باشید.

چنانچه متقاضی تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی هستید مطالعه مقالات زیر پیشنهاد می گردد :

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =