دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 : آن دسته از داوطلبانی که از ثبت نام و تحصیل در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جا مانده و یا در ثبت نام اولیه پذیرفته نشده اند امکان ثبت نام مجدد در تکمیل ظرفیت نیز وجود دارد. این دسته از داوطلبان بایستی در ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 اقدام نمایند.

معمولا پس از اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ظرفیت تعدادی از رشته محل ها خالی می ماند. این رشته محل ها در مرحله تکمیل ظرفیت اقدام به ثبت نام مجدد می نمایند. در صورتی که تمایل به ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سال 98 – 99 و تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی را داشته باشید می توانید برای ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 اقدام نمایید.

ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 98 از تاریخ 2 آذر ماه شروع و تا 10 آذر به صورت مراجعه حضوری به دانشگاه ادامه خواهد داشت .

برای مشاوره ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با مشاره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

زمان شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 همانند دیگر دانشگاه ها پس از اتمام زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و اعلام نتایج پذیرفته شدگاه صورت می گیرد. در این مرحله و پس از این که ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی صورت گرفت اطلاعیه شروع فرایند ثبت نام تکمیل ظرفیت صادر می گردد.

به همین جهت می توان زمان تقریبی شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 را اول آذر ماه دانست.

البته تا زمان تنظیم این مطلب در رابطه با زمان شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 اطلاعیه ای از سوی دانشگاه علمی کاربردی و سازمان سنجش صادر نگردیده است. به همین جهت به محص انتشار اطلاعیه مزبور در این بخش زمان دقیق آن اطلاع رسانی می گردد.

زمان اعلام شده برای شرکت در دوره های تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی از تاریخ 98/09/02 لغایت 98/09/10 می باشد.

نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 98

ثبت نام تکمیل ظرفیت به صورت حضوری و مراجعه به مراکز و واحدهای آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا می باشد که داوطلبان باید مراحلی را سپری نمایند .

 • نحوه ثبت نام حضوری تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 98 :
 1. مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org
 2. دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی 98
 3. مطالعه و بررسی لیست رشته های ارائه شده
 4. آماده نمودن مدارک و اطلاعات لازم جهت ثبت نام
 5. مراجعه به محل واحد دانشگاه مورد نظر
 6. تکمیل پروسه ثبت نام توسط پرسنل دانشگاه در صورت باقی ماندن ظرفیت خالی برای رشته انتخابی
 7. پرداخت هزینه ثبت نام به مبلغ 275.000 (دویست و هفتاد و پنج) ریال
 8. دریافت شماره دانشجویی و کلمه عبور

دفترچه ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 98

همزمان با شروع ثبت نام چه به صورت حضوری و یا اینترنتی دفترچه ثبت نام در سایت سازمان سنجش منتشر می شود . در این دفترچه شرایط ، مراحل ، هزینه ، مدارک ، لیست رشته ارائه شده آمده است و مقاطع کاردانی و کارشناسی به صورت مجزا منتشر می شود .

برای دانلود دفترچه ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی کلیک کنید .

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

به مانند دیگر ثبت نام های دانشگاهی برای شرکت در ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 شرایط و ضوابط اولیه ای تعیین شده است. از جمله این شرایط می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 1. کلیه متقاضیان می‌ بایست حداکثر تا تاریخ 98/06/31 دارای مدرک دیپلم نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله دبیرستان و یا هنرستان) باشند.
 2. تبصره: در صورتی که تشکیل کلاس از سوی موسسه محل تحصیل برای نیمسال دوم سال تحصیلی 98-99 باشد ثبت‌ نام از داوطلبانی که تا پایان نیمسال اول و دی ماه سال 1397 مدرک تحصیلی دیپلم خود را اخذ می‌نمایند، به صورت مشروط و با شروع تحصیل از بهمن‌ماه 98 پس از اخذ و ارائه مدرک مربوط بلامانع است.
 3. کلیه داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌نام از طریق مراکز و واحدهای آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت‌ نام نسبت به پرداخت مبلغ تعیین شده از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان اقدام نمایند.
 4. هر داوطلب منحصراً مجاز است که یکی از کدرشته محل های مربوط را متناسب با مدرک دیپلم خود که در جدول شماره 2 دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در پذیرش دوره فوق مشخص شده است انتخاب نماید.
 5. هرداوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یک کد رشته محل از یک گروه آموزشی در یک مرکز و یا واحد آموزشی باشد. بدیهی است در صورت ارسال مشخصات فرد و یا افراد در دو کد رشته و یا در دو مرکز و یا واحد آموزشی، اطلاعات وی از بانک اطلاعاتی پذیرفته‌ شدگان هر دو محل حذف خواهد شد.
 6. با توجه به اینکه منحصراً یک بار اجازه ویرایش در درج اطلاعات متقاضیان داده خواهد شد، لذا ضرورت دارد داوطلبان در انتخاب گروه آموزشی، کد رشته‌ محل و مرکز مربوط‌ دقت لازم به عمل آورند.
 7. پس از پایان مهلت مقرر در این اطلاعیه، مراکز مجاز به ثبت‌ نام از متقاضیان نخواهند بود و هیچ اقدامی از سوی این سازمان برای متقاضیانی که بعد از تاریخ تعیین شده مراجعه نمایند نیز صورت نخواهد پذیرفت.
 8. چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌ شدگان نهایی پذیرش دوره‌ های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ ای نظام آموزش مهارتی  سال تحصیلی 99 – 1398 (مرحله شهریور ماه) قرار گرفته باشد و در مرحله تکمیل ظرفیت (همین مرحله) برای ادامه تحصیل در یکی از مراکز ثبت‌ نام نماید، قبولی قبلی وی در شهریورماه سال 1398 لغو خواهد شد.
 9. کلیه متقاضیان «مرد» می‌بایست در زمان ثبت‌ نام و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.
 10. پس از انجام ثبت‌ نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در موسسه‌ ای که به آن مراجعه نموده‌اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان (بجز موارد تبصره بند 1 فوق) تا زمان تأیید نهایی این سازمان به‌صورت مشروط و هم‌ زمان با پذیرفته‌ شدگان شهریور ماه خواهد بود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

تمامی داوطلبان جهت ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 بایستی مدارک تعیین شده زیر را آماده نمایند :

 •  شش قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.
 • تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
 • تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.
 • مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان مرد را با توجه به بند 3-2 مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحات3و4 دفترچه راهنمای پذیرش مشخص نماید.
 • اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.
 • اصل مدرک دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.
 • گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور نیز آماده اند تا با بررسی شرایط سوابق تحصیلی داوطلبان ، متقاضیان شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 را یاری نموده و ثبت نام آن ها را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی انجام دهند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره زیر تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره

909-907-1375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.