دانشگاه علمی کاربردی

زمان ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی مهرماه 99

زمان ثبت نام کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی مهرماه 99

زمان ثبت نام از داوطلبان دوره‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای پذیرش مهرماه 99 اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، زمان ثبت نام داوطلبان دوره های کاردانی و کارشناسی این دانشگاه برای پذیرش مهرماه 99 اعلام شد.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی در خصوص زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 99 گفت: بر اساس هماهنگی انجام شده با سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام از داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی دوره‌ کاردانی و دوره کارشناسی از نیمه دوم مردادماه آغاز خواهد شد.

ضمناً این دانشگاه در چهار گروه صنعت، کشاورزی، فرهنگ و هنر و مدیریت و خدمات اجتماعی در بیش از 500 مرکز آموزشی در سراسر کشور برای مهرماه 99 پذیرش دانشجو خواهد داشت.

جهت دریافت مشاوره در زمینه زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با مشاره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی مهرماه 98

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 99 ورودی مهر ماه

ثبت نام دوره کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ، پذیرش مهرماه 99 از مرداد ماه آغاز می شود و حدود یک هفته به داوطلبان فرصت داده می شود که با ورود به سامانه sanjesh.org ثبت نام خود را انجام دهند. داوطلبان باید برای ثبت نام خود ، با واریز هزینه به سنجش ، کارت اعتباری ثبت نام را خریداری نمایند و پس از دریافت شماره سریال 12 رقمی ، می توانند فرم ثبت نام را تکمیل کنند.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 99

برای ثبت نام اینترنتی و حضوری دانشگاه علمی کاربردی ، داوطلبان نیازمند ارائه مدارک زیر می باشند تا اطلاعات هویتی و تحصیلی آن ها تایید شود و درصورت داشتن شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی ، پذیرش از آن ها صورت پذیرد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام مقطع کاردانی

 • اصل مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم یا دیپلم متوسطه نظری ، فنی حرفه ای و کاردانش
 • اصل کارت ملی و اصل شناسنامه
 • 6 قطعه عکس تمام رخ 4×3
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ 103 (گواهی اشتغال به کار) با مهر و امضا بالاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • فرم تاییدیه معدل جهت فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته

 • اصل یا گواهی موقت مدرک کاردانی
 • اصل کارت ملی و اصل شناسنامه
 • 6 قطعه عکس تمام رخ 4×3 –
 • کارت پایان خدمت یا معافیت – اصل کاربرگ 103 (گواهی اشتغال به کار) با مهر و امضا بالاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • فرم تاییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی مهر 99

از مهم ترین شرایط ثبت نام بدون آزمون کاردانی علمی کاربردی مهر 99 دارا بودن مدرک دیپلم در یکی از شاخه های نظری ( ریاضی ، تجربی ، انسانی ) و فنی حرفه ای و یا کاردانش می باشد . بنابراین داوطلبان ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 99 می توانند بدون در نظر گرفتن عنوان مدرک دیپلم خود از میان لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی که در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مهر ذکر شده ، رشته های مورد علاقه خود را انتخاب کنند .

اولین گام برای ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 99 خرید کارت اعتباری ثبت نام می باشد ، که می بایست پس از تهیه آن با مراجعه به سایت سازمان سنجش و وارد نمون شماره سریال ثبت نامی ، در فرم مربوطه اطلاعات شخصی و کد رشته رشته محل های مد نظر خود را ثبت نمایند . این دانشگاه پس از بررسی سوابق تحصیلی و در صورت دارا بودن شرایط و ظرفیت پذیرش کدرشته انتخابی هرداوطلب وضعیت قبولی وی را مشخص خواهد نمود

پس از اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 99 داوطلبان با مشاهده رشته و محل قبولی شان می بایست برای تکمیل فرایند ثبت نام با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به صورت حضوری به واحد دانشگاهی مراجعه نمایند . به آن دسته از داوطلبانی که رشته های مورد علاقه خود را در لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 99 نیافته اند توصیه می شود مقالات ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99 و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 99 را مطالعه کنند .

شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی در سال گذشته برای هر ترم در مقطع کاردانی ( فوق دیپلم ) که 4 یا 5 ترم ( 2 الی 2.5 سال ) زمان می برد ، حدودا بین 600 الی 800 هزار تومان بوده است در حال حاضر اطلاعیه ای مبنی بر مبلغ شهریه دانشگاه علمی کاربردی 99 اعلام نشده است ، در صورت کسب اطلاعات جدید این مقاله به روز رسانی می شود .

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی مهر 99

دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی پیوسته ( لیسانس ) پذیرش دانشجو ندارد و داوطلبان می بایست برای تحصیلی در مقطع کارشناسی حتما مدرک کاردانی داشته باشند تا بتوانند در مقطع کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه شرکت کنند . ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 99 از شهریور ماه شروع می گردد.

داوطلبانی که در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی مهر 99 شرکت نموده اند الزامی به مطابقت عنوان مدرک کاردانی با کارشناسی ندارند و می توانند با مراجعه به لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی که در دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی مهر 99 ارائه شده بدون هیچ گونه محدودیتی رشته مورد علاقه خود را انتخاب کنند .

داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی در ابتدا می بایست اقدام به خرید کارت اعتباری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نمایند . با وارد نمودن شماره سریال ثبت نامی وارد مرحله ثبت نام می شوید و می توانید با وارد نمودن اطلاعات شخصی در فرم مربوطه ، اقدام به انتخاب حداکثر 30 کد رشته ارائه شده در دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نمایند .

داوطلبان پس از اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 99 می توانند با مشاهده نتیجه قبولی خود به دانشگاه مورد نظر با در دست داشتن مدارد لازم مراجعه نموده و ثبت نام کنند.

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در سال گذشته با توجه به این که مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کابردی 4 الی 5 ترم ( 2 تا 2.5 سال ) زمان خواهد برد برای هر ترم تقریبا 700 الی 900 هزار بوده است ، در حال حاضر اطلاعیه ای مبنی بر مبلغ شهریه دانشگاه علمی کاربردی 99 اعلام نشده است در صورت کسب اطلاعات جدید این مقاله به روز رسانی می شود .

اگر مایل به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید می توانید ثبت نام خود را به مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور بسپارید .

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =