دانشگاه علمی کاربردی

زمان و شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

دانشگاه علمی کاربردی برای بالا بردن رحیه و همچنین سطح عملکرد دانشجویان خود برای آن دسته از دانشجویان پذیرفته شده و در حال تحصیل که تمایل به انتقال و یا میهمانی به دیگر واحد های این دانشگاه را دارند شرایطی را فراهم نموده است. این دسته از دانشجویان بایستی ابتدا از زمان و شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 اطلاع حاصل نمایند.

چرا که در طول تحصیل برای برخی از دانشجویان شرایط ناخواسته ای ایجاد می گردد که ادامه تحصیل در واحد مربوطه را ندارند. این دسته از دانشجویان می توانند با اطلاع از زمان و شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی مهر 98  اقدامات لازم را برای انتقالی به دیگر واحد دانشگاه را انجام دهند.

 در حال حاضر نتایج ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی  انجام گرفته و در جند روز آینده تنایج کارشناسی این دانشگاه نیز اعلام می گردد. در این میان ممکن است برخی از دانشجویان تمایل به انتقالی به واحد های دیگر این دانشگاه را داشته باشند. به همین جهت در این مطلب به بررسی و بیان زمان و شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی مهر 98  خواهیم پرداخت. به همین جهت در صورتی که در این رابطه سوال و یا ابهامی داشته باشید توصیه می گردد به ادامه مطلب توجه نمایید.

برای مشاوره زمان و شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با مشاره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان و شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

زمان شروع نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

بر اساس اطلاعیه ای که از سوی دانشگاه علمی کاربردی در رابطه با زمان و شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی مهر 98  صادر گردیده برای مهر 98 دانشجویانی که تمایل به انتقالی و یا میهمانی در دیگر واحد های این دانشگاه را دارند می توانند از 28 شهریور ماه لغایت 3 مهر ماه برای این امر اقدام نمایند. لازم به ذکر می باشند امکان ثبت درخواست انتقالی و یا میهمانی تنها از طریق سامانه هم آوای دانشگاه علمی کاربردی به آدرس edu.uast.ac.ir فراهم می باشد.

این دسته از دانشجویان بایستی ابتدا از شرایط نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی اطلاع حاصل نمایند. از این رو در ادامه به بیان برخی از مهمترین شرایط نقل و انتقال در دانشگاه علمی کاربردی می پردازیم.

شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

همانگونه که در ابتدا بیان شد برای ثبت درخواست نقل و انتقال در دانشگاه علمی کاربردی دانشجویان بایستی ابتدا از زمان و شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی مهر 98  اصلاع حاصل نمایند. در بخش قبلی توضیحاتی در زمینه زمان شروع این فرایند برای ورودی مهر 98 ارائه نمودیم. از این رو در این بخش به بیان مهمترین شرایط نقل انتقال در دانشگاه علمی کاربردی می پردازیم.

البته لازم به ذکر است دانشجویان بایستی قبل از هر اقدامی با مطالعه آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی از شرایط این فرایند اطلاع حاصل نمایند.

این شرایط در مجموع به دو بخش شرایط اولیه و شرایط اختصاصی تقسیم می گردد. از جمله شرایط اولیه می توان به موراد زیر اشاره کرد :

 1. بایستی رشته مورد نظر در دانشگاه مقصد در ورودی داوطلب وجود داشته باشد.
 2. بایستی درخواست نقل و انتقال توسط دانشگاه مبدا به تایید رسیده و دانشگاه مقصد نیز با این انتقالی و یا میهمانی موافقت نماید.
 3. همچنین دانشجویان که اقدام به درخواست نموده اند برای ادامه تحصیلی خود از لحاظ آموزشی و انضباطی منعی نداشته باشد.

شرایط اختصاصی برای ثبت درخواست نقل و انتقال در دانشگاه علمی کاربردی شامل موراد زیر می باشد :

 1. نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی بر اساس شرایط ازدواج مطالعه دانشجویان زن و مرد
 2. نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی بر اساس سهمیه شاهد و ایثارگر
 3. نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی برای دانشجویان دارای بیماری صعب العلاج و معلول
 4. نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی بر اساس سرپرستی خانواده
 5. نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی ورزش فوتبال دین همسر و فرزند
 6. نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی براساس اصل چند دانشجوی
 7. نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی با استفاده از سهمیه ورزشکاران و قهرمانان ملی
 8. نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی برای همسر و فرزندان وزرا ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، معاون رئیس جمهور ، استانداران و سفرا
 9. نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی برای فرزندان اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی
 10. نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی برای کارمندان دولت یا نیروهای مسلح

تمامی دانشجویانی که تمایل به ثبت درخواست انتقالی در دانشگاه علمی کاربردی را داند می توانند با توجه به موارد بالا اقدام به ثبت درخواست انقالی در دانشگاه علمی کاربردی نمایند.

نحوه ثبت درخواست انتقالی در دانشگاه علمی کاربردی

امکان ثبت درخواست انتقالی در دانشگاه علمی کاربردی همانند دیگر دانشگاه های کشور به صورت اینترنتی و از طریق سایت های تعیین شده صورت می گیرد. برای ثبت درخواست انتقالی در دانشگاه علمی کاربردی نیز دانشجویان می توانند از طریق سایت هم آوا اقدام نمایند. به همین جهت در ابتدا به این سایت مراجعه نمایید. در اقدام بعدی بایستی به پنل کاربری خود وارد شوید. جهت این امر اطلاعات خواسته شده را که شامل شماره دانشجویی و رمز ورود می باشد را وارد نمایید.

پس از ورود به پنل کاربردی در میز کار خود می توانید آیکون های مربوط به ثبت درخواست انتقالی و همچنین ثبت درخواست میهمانی را مشاهده نمایید. با کلیک بر روی هر کدام از این آیکون ها به بخش مربوطه انتقال پیدا می کنید. پس از ورود به بخش مربوطه امکان ثبت درخواست مرود نظر وجود خواهد داشت.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره زیر تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره

909-907-1375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.