دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول 99

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول 99

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول 99 امسال نیز همجون سال های گذشته برگزار می گردد.  دانشگاه علمی کاربردی برای نیمسال اول تحصیلی خود در مقاطع کاردانی  و کارشناسی ناپیوسته ( کاردانی به کارشناسی) خود را دانشجو جذب می کند .

در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول مهر 99 به دلیل توجه به سهمیه شاغل و همچنین شهریه کم به نسبت سایر دانشگاه ها و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی (معدل مقطع قبلی) معمولا مورد توجه داوطلبان زیادی قرار می گیرد. به همنی جهت داوطلبانی که  موفق به ثبت نام نیمسال اول تحصیلی نشده اند می توانند برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول 99 اقدام نمایند.

البته این دسته از داوطلبان نیز بایستی به مواردی همچون زمان ، نحوه ثبت نام ، شرایط ثبت نام و… توجه نمایند. با توجه به این توضیحات در ادامه به بیان موارد موثر و مهم در فرایند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول مهر 99 خواهیم پرداخت.

برای دریافت مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول مهر 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم بهمن 98

زمان شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول مهر 99

همانگونه که در مطالب قبلی بیان شد در سال گذشته ثبت نام نیمسال اول مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی از اول مرداد ماه تا اواسط شهریور برگزار گردید. همچنین ثبت نام  برای مقطع کارشناسی یک هفته بعد از زمان ثبت نام مقطع کاردانی شروع خواهد شد.

با توجه به این موارد زمان شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول مهرماه 99 را به طور حدودی برای مقطع کاردانی نیمه اول مرداد ماه و برای مقطع کارشناسی نبمه دوم مرداد ماه تخمین زد. البته در رابطه با زمان دقیق شروع این ثبت نام بایستی به اطلاعیه هایی که از سوی سازمان سنجش انتشار می یابد توجه نمایید. به همین جهت در صورت انشار اطلاعیه شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول مهر 99 در این بخش به زمان دقیق شروع این ثبت نام اشاره خواهیم نمود.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول مهر 99

ثبت نام نیمسال اول دانشگاه علمی کاربردی  در دوره های گذشته و از جمله سال قبل هم به صورت اینترنتی و هم حضوری صورت می گرفت. به این صورت که داوطلبان پس از انتشار دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته نیمسال اول بایستی ابتدا اقدام به مطالعه این دفترچه و انتخاب رشته محل مورد نظر خود نمایند. پس از مطالعه و انتخاب رشته محل داوطلب می بایست اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام خود به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش نماید. با پرداخت این هزینه کارت اعتباری ثبت نام برای داوطلب صادر می گردد. پس از طی این مراحل که تماما به صورت اینترنتی می باشد داوطلب موظف است با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز ثبت نام به صورت حضوری به واحد دانشگاهی مراجعه نموده و فرایند ثبت نام خود را تکمیل نماید.

البته برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول 99 احتمال این وجود دارد که تمامی مراحل به صورت اینترنتی انجام گیرد. در این حالت دیگر نیازی به مراجعه حضوری به واحد دانشگاهی توسط داوطلب وجود نخواهد داشت.

در این حالت داوطلبان جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول مهر 99 پس از طی مراحل قبل و دریافت کارت اعتباری ثبت نام به لینک ثبت نام مراجعه نمایند. در این مرحله داوطلب بایستی اقدام به وارد نمودن اطلاعات خواسته شده به همراه کد رشته های انتخابی نماید.

در این حالت داوطلب بایستی پس از تکمیل فرم ثبت نام و دریافت رسید آن منتظر اعلام نتایج ثبت نام بماند. در صورتی که داوطلب جزو لیست پذیرفته شدگان باشد می بایست در بازه زمانی اعلام شده جهت ثبت نام حضوری به واحد دانشگاهی پذیرفته شده مراجعه نماید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول 99

به طور کلی بایستی بیان نماییم که شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول 99 همانند دیگر ثبت نام های دانشگاهی به دو بخش شرایط عمومی و اختصاصی دسته بندی می گردد. لازم به ذکر است شرایط ثبت نام نیمسال اول دانشگاه علمی کاربردی تفاوت چندانی با شرایط ثبت نام نیمسال دوم ندارد. در ادامه به بیان برخی از این شرایط می پردازیم :

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال مهر 99 :

 1. تبعیت از دین اسلام
 2. اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران
 3. عدم سابقه فساد اخلاقی
 4. عدم سابقه کیفری
 5. تبعیت مقررات دانشگاه علمی کاربردی
 6. پرداخت شهریه بر اساس مصوب سالانه
 7. عدم تعهد تامین خوابگاه

شرایط اختصاصی ثبثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال مهر 99 :

 1. ارائه مدرک دیپلم دیپلم نظام جدید ، مدرک دیپلم سه ساله نظام قدیم ( ترمی / سالی واحدی )بدون نیاز به ارائه مدرک پیش دانشگاهی ، دیپلم چهار ساله نظام قدیم ، دیپلم فنی حرفه ای ، کاردانش و هنرستان برای داوطلبان مقطع کاردانی
 2. ارائه مدرک کاردانی برای داوطلبان مقطع کارشناسی ناپیوسته
 3. عدم منع نظام وظیفه ( برای داوطلبان آقا )
 4. برخورداری از سلامت جسمی متناسب با رشته انتخابی

لازم به ذکر است داوطلبان می توانند برای اطلاع کامل از دیگر شرایط و شوابط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول مهر 99 به دفترچه ثبت نام نیمسال اول دانشگاه علمی کاربردی مراجعه نمایند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

‫2 نظرها

 1. من دیپلم کارودانش تو رشته تصویر سازی کامپیوتر دارم میخوام کاردانی حسابداری ثبت نام کنم امکانش هست؟

  1. سلام بله هیچ مشکلی برای ثبت نام شما وجود نخواهد داشت. برای دریافت لیست مراکز دانشگاهی که رشته حسابداری رو ارائه میدن با کارشناسان سامانه در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.