دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربری

اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربری

اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربری : برای داوطلبان شرکت کننده در انتخاب رشته کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربری از مراحلی می باشد که پس از ثبت نام بایستی بدان توجه نمایند.

اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربری در واقع از آخرین مراحل فرایند ثبت نام و کسب پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی به حساب می آید. داوطلبان در این مرحله نتیجه انتخاب رشته یا پذیرش یا عدم پذیرش خود را در دانشگاه علمی کاربردی را کسب می نمایند.

نتایج دانشگاه علمی کاربردی

نحوه اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربری و دریافت آن

پس از اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربری داوطلبان بایستی برای اطلاع از نتیجه ثبت نام خود با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و پس از طی مراحلی نتیجه انتخاب رشته خود را دریافت نمایند. در بخش زیر می توان این مراحل را مشاهده نمود. لازم به ذکر است در ادامه به توضیح کامل در مورد هر کدام از این مراحل خواهیم پرداخت.

  1. ورود به سایت سازمان سنجش
  2. ورود به بخش جامع علمی کاربردی سایت سنجش
  3. کلیک بر روی لینک اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربری
  4. ورود اطلاعات داوطلبی
  5. دریافت نتیجه و اقدامات پس از آن

ورود به سایت سازمان سنجش

همانگونه که در مطالب قبل بیان شد داوطلبان در زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه می نمودند. پس از اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربری نیز به همین صورت می باشد. از این رو برای دریافت نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربری نیز به همین سامانه مراجعه نمایید.

اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربری

ورود به بخش جامع علمی کاربردی سایت سنجش

پس از اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربری و مراجعه داوطلبان به سایت سازمان سنجش بایستی برای دریافت نتایج به بخش جامع علمی کاربردی مراجعه نمود. از این رو برای ورود به این بخش بر روی آیکون رنگی جامع علمی کاربردی که در سمت راست سایت قابل مشاهده می باشد کلیک نمایید. در این بخش تمامی اطلاعیه های مربوط به دانشگاه علمی کاربردی را می توان مشاهده نمود.

اعلام نتایج کاردانی علمی کاربری

کلیک بر روی لینک اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربری

پس از این که وارد بخش جامع علمی کاربردی شدید بایستی برای دریافت نتایج اقدام نمایید. برای این منظور ابتدا در این بخش بایستی به دنیال لینک اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربری بگردید. در صورتی که در بازه اعلام نتایج بوده باشید لینک های اول اختصاص به این امر خواهد داشت. پس از مشاهده لینک اعلام نتایج بر روی آن کلیک نمایید.

نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربری

ورود اطلاعات داوطلبی

با کلیک بر روی لینک اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربری داوطلبان به بخش ورود اطلاعات داوطلبی هدایت می شوند. همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود در این بخش به دو روش می توان اقدام به دریافت نتیجه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نمود.

نتایج کاردانی علمی کاربری

دریافت نتیجه با استفاده از اطلاعات کارت

همانگونه که در تصویر مشخص می باشد در این روش داوطلبان با استفاده از اطلاعات کارت نتیجه ثبت نام خود را دریافت می نمایند. از این رو بایستی در ابتدا شماره پروند کارت اصلی ، شماره شناسنامه و عبارت امنیتی را وارد نمایید. با ورود این اطلاعات بر روی مشاهده نتیجه کلیک نمایید و از نتیجه ثبت نام اطلاع حاصل نمایید. در صورتی که با این اطلاعات و بخصوص شماره پروند خود دسترسی ندارید از روش دوم استفاده نمایید.

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربری

دریافت نتیجه با استفاده از اطلاعات فردی

روش دوم برای دریافت نتایج ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی استفاده از اطلاعات فردی می باشد. در این روش مطابق با تصویر زیر اطلاعات فردی خود را که شامل نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه و شال تولد می باشد را به همراه عبارت امنیتی در بخش تعیین شده وارد نمایید. با ورود این اطلاعات بر روی لینک مشاهده نتیجه کلیک نموده و از نتیجه اعلام شده اطلاع حاصل نمایید

اعلام نتایج علمی کاربری

دریافت نتیجه و اقدامات پس از آن

پس از این که داوطلبان اقدام به دریافت نتیجه نمودند در صورت قبولی یا عدم قبولی مراحل خاصی را طی نمایند. حال اگر در یکی از کد رشته های انتخابی قبول شده باشد در زمان دریافت نتیجه با تصویر زیر مواجه می شود.

اعلام نتایج کاردانی

در تصویر بالا داوطلب در رشته حقوق ثبتی قبول شده است. با توجه به نتیجه قبولی داوطلب مورد نظر بایستی در بازه زمانی اعلام شده برای مرحله ثبت نام اینترنتی و پس از آن ثبت نام حضوری اقدام نماید. ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگاه دانشگاه علمی کاربردی از طریق سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی انجام می گیرد.قبلا در زمینه مراحل این ثبت نام در سامانه هم آوا توضیحات لازم ارائه شده است. از این رو در صورت سوال و یا ابهامی در این زمینه به مطلب سامانه هم آوا مراجعه نمایید.

در صورتی که داوطلب در هیچ کدام از رشته های ثبت نموده قبول نشده باشد در این صورت بایستی منتظر شروع زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بماند. لازم به ذکر است شروع فرایند تکمیل ظرفیت معمولا در اواسط یا اواخر مهر ماه می باشد.

زمان اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربری

اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربری معمولا چند هفته پس از اتمام زمان ثبت نام صورت می گیرد. از این رو برای ورودی مهر این دانشگاه می توان هفته سوم شهریور ماه را برای زمان اعلام نتایج تخمین زد. برای ورودی بهمن ماه نیز با توجه به تغییر زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نمی توان به راحتی زمان را اعلام کرد. به همین جهت زمان اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربری برای ورود بهمن ماه به طور کامل به زمان پایان ثبت نام بستگی دارد.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + ده =