نرم افزار جستجوی رشته های بدون کنکور

شناخت رشته های دانشگاهی و لیست دانشگاه ها در شهرهای مختلف و کسب اطلاعات درخصوص سطح علمی و رفاهی دانشگاه ها ، برای تصمیم گرید در انتخاب رشته داوطلبان میتواند کمک شایانی داشته باشد.

مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاوره با هدف آشنایی داوطلبان عزیز با لیست رشته های موجود در دانشگاه های سراسر کشور اقدام به تهیه نرم افزار جستجوی رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور نموده تا داوطلبان ضمن آشنایی با لیست رشته های بدون کنکور ، بتوانند انتخاب رشته آگاهانه ای داشته باشند.

در نرم افزار جستجو بر اساس رشته های دانشگاهی ، رشته های موجود در همه گروه های آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی، زبان و هنر که در دانشگاه آزاد ، دانشگاه علمی کاربردی ، دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی سراسرک شور بصورت بدون کنکور ارائه می شوند در اختیار داوطلبان قرار داده شده و میتوانند با یک جستجوی ساده از تمامی رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور اطلاع پیدا کنند.

همچنین در صورتی که تمایل به استفاده از نرم افزار رشته های بدون کنکور بر اساس واحد دانشگاهی داشتید میتوانید  بر روی لینک کلیک کنید.

داوطلبان عزیز در صورت نیاز به مشاوره و آشنایی با توانایی‌های‌ لازم‌ هر رشته ، آشنایی با موقعیت‌ شغلی‌ در ایران و آشنایی با درس‌های‌ هر‌ رشته‌ در طول‌ تحصیل‌ میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید. برای ارتباط با مشاورین سامانه از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ ( در سراسر کشور ) و ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴ ( استان تهران ) و از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶ تماس بگیرید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =