نرم افزار رشته های بدون کنکور بر اساس واحد دانشگاهی

یکی از مهم ترین تصمیمات در مورد مسیر شغلی ،انتخاب رشته تحصیلی می باشد. رغبت و علاقه شما باید مهمترین معیار تصمیم گیری شما در مورد رشته تحصیلی و شغل آینده شما باشد. با توجه به اهمیت و حساسیت انتخاب رشته ، داوطلبان لازم است که پیش از انتخاب رشته ی خود اطلاعات لازم را در ارتباط با رشته ها و دانشگاه ها داشته باشند و با آمادگی کامل انتخاب رشته ی خود را انجام دهند. چرا که انتخاب نادرست می تواند سرنوشت داوطلبان را دستخوش تغییر نماید. در همین راستا مرکز سبز مشاور برای ارج نهادن به داوطلبان عزیز و آشنایی بیشتر داوطلبان با رشته های موجود در دانشگاه ها ، نرم افزار جستجوی رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور را در اختیار شما داوطلبان عزیز قرار داده است که به وسیله ی آن داوطلبان می توانند با توجه به دانشگاه و استان انتخابی ، کلیه ی رشته های آن دانشگاه را مشاهده نمایند. این نرم افزار خروجی های مختلفی را با توجه به ورودی های داوطلبان به آن ها نمایش می دهد که برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از مشاورین سامانه راهنمایی بگیرید.

اگر می خواهید بدانید در شهر و استان شما چه دانشگاه هایی وجود دارد، به نرم افزار جستجو بر اساس واحد دانشگاهی مراجعه نمایید و چنانچه رشته خاصی مد نظرتان می باشد و میخواهید بدانید کدام دانشگاه ها این رشته را ارائه می دهند میتوانید از نرم افزار جستجو بر اساس رشته های دانشگاهی مراجعه نمایید. این رشته ها فقط محدود به دانشگاه هایی هستند که بصورت بدون کنکور پذیرش دارند. داوطلبان عزیز میتوانند با استفاده از این نرم افزار تمامی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ، رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی در تمامی مقاطع ارائه شده مشاهد نمایند.

داوطلبان عزیز در صورت نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره چارت درسی رشته ها ، بازار کار رشته های بدون کنکور میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید. برای ارتباط با مشاورین سامانه از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ ( در سراسر کشور ) و ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴ ( استان تهران ) و از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶ تماس بگیرید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

‫3 نظرها

    1. قبولی در دانشگاه علمی کاربردی بر اساس سوابق تحصیلی می باشد و علاوه بر معدل ملاک های دیگر پذیرش رو هم باید در نظر داشته باشید. چه رشته ای میخواین انتخاب کنید؟

  1. دیدگاه خاصی ندارم ادامه تحصیل میدم ک اینده ایشااله کار خوبی پیدا کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.