دانشگاه علمی کاربردی

نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ : ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ زمانبندی اعلام شده از سوی سازمان سنجش برگزار می گردد. با پایان یافتن زمان ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ و ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ داوطلبان شرکت کننده در این ثبت نام با سوالات متعددی در زمینه نتایج ثبت نام و نحوه دریافت آن مواجه خواهند شد.

از این رو نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ از موضوعاتی میباشد که پس از اتمام زمان ثبت نام مورد بحث قرار می گیرد.

نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

همانند دیگر مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ نیز در بازه زمانی مشخصی و به صورت خاص انجام می گیرد.

در این مرحله از فرآیند ثبت نام لیست داوطلبان پذیرفته شده در دانشگاه علمی کاربردی مشخص می شود به همین جهت از مراحل بسیار مهم در فرایند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ شمار می آید.

با توجه به این توضیحات ابتدایی در ادامه مطلب به بررسی این موضوع به صورت تصویری خواهیم پرداخت.

زمان اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ براساس سنوات گذشته پس از اتمام فرایند ثبت نام کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در بازه زمانی مشخصی صورت می گیرد.

از این رو می‌توان زمان اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ را حداکثر یک ماه پس از اتمام فرآیند ثبت نام تخمین زد.  با توجه به این توضیحات زمان دقیق اعلام نتایج این ثبت نام رابطه مستقیمی با زمان اتمام فرآیند ثبت‌نام دارد.

نحوه دریافت نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

با توجه به اینکه تمامی مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org صورت می‌گیرد به همین جهت دریافت نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ نیز از طریق این سامانه بایستی صورت گیرد.

با توجه به این توضیحات اولین مرحله در فرایند دریافت نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ ورود به سایت سنجش می باشد.

داوطلبان پس از ورود به سایت سازمان سنجش مطابق با تصویر زیر با کلیک بر روی گزینه جامع علمی کاربردی که در نوار رنگی سمت راست سایت قابل مشاهده می باشد به بخش اختصاصی دانشگاه علمی کاربردی در این سایت وارد می‌شوند.

دریافت نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

کلیک بر روی لینک دریافت نتایج و ورود اطلاعات داوطلبی

پس از ورود به سایت سازمان سنجش و بخش جامع علمی کاربردی در صورتی که در بازه زمانی اعلام نتایج به این بخش مراجعه نموده باشند لینک ابتدایی سایت اختصاص به اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ دارد.

به همین جهت برای دریافت نتایج بایستی بر روی لینک اعلام نتایج کلیک نمایید. با این کلیک داوطلبان با تصویر زیر مواجه می شوند.

اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

همانگونه که در این تصویر می توان مشاهده نمود برای دریافت نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ داوطلبان بایستی اقدام به ورود اطلاعات داوطلبی خود نمایند.

مطابق با تصویر بالا داوطلبان برای دریافت نتایج این ثبت نام می‌توانند با استفاده از دو روش اقدام نمایند.

روش اول جستجوی نتیجه با شماره پرونده می باشد. در این روش مطابق با تصویر داوطلبان بایستی شماره پرونده ، شماره شناسنامه و عبارت امنیتی را در بخش‌ های تعیین شده وارد نموده و بر روی گزینه مشاهده نتیجه کلیک نمایند.

روش دوم برای دریافت نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ جستجو نتیجه با اطلاعات فردی می باشد. در این روش داوطلبان بایستی نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، سال تولد و در نهایت عبارت امنیتی را در بخش های تعیین شده وارد نموده و بر روی گزینه مشاهده نتیجه کلیک نمایند. پس از کلیک بر روی این گزینه امکان دریافت و مشاهده نتیجه ثبت نام برای داوطلبان وجود دارد.

مراحل پس از اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

پس از اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ برای تمامی داوطلبان دو حالت وجود دارد. این دو حالت پذیرش یا عدم پذیرش داوطلب می باشد.

در صورتی که داوطلب در این مرحله از ثبت نام در یکی از رشته محل های انتخاب نموده پذیرش شده باشد در صورت تمایل بایستی اقدام به ثبت نام نمایند. اولین مرحله در این فرایند ثبت نام اینترنتی می باشد.

از این رو این دسته از داوطلبان بایستی با مراجعه سامانه هم آوا اقدام به ثبت نام اینترنتی در این سامانه نمایند. زبان در تصویر زیر صفحه اصلی سایت هم آوا را می توانند مشاهده نمایند.

نتایج ثبت نام علمی کاربردی بهمن ۹۷

این سامانه در بازه زمانی مشخصی و از پیش اعلام شده فعال می گردد و امکان ثبت نام اینترنتی را برای داوطلبان پذیرفته شده فراهم می نماید. پس از اتمام ثبت نام اینترنتی داوطلبان با به همراه داشتن مدارک تعیین شده بایستی به صورت حضوری به واحد آموزشی مورد پذیرش مراجعه نموده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

حال در صورتی که داوطلب در این مرحله از ثبت نام در هیچ کدام از رشته محل‌ های انتخابی خود پذیرفته نشده باشد میتواند برای مرحله تکمیل ظرفیت اقدام نماید. تکمیل ظرفیت به مرحله ای از ثبت نام اطلاق می گردد که در آن برای ظرفیت های خالی موجود ثبت نام دوباره ای صورت می گیرد.

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی نیز همانند دیگر مراحل ثبت نام شرایط و ضوابط خاص خود را دارد که در بازه زمانی مشخصی که معمولا پس از اتمام فرایند ثبت نام حضوری می باشد فعال می گردد.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 4 =