دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ شروع شد . بر اساس اعلام سنجش و آموزش دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام دوره های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم ۹۷-۹۸ از تاریخ ۱ بهمن ماه شروع شده و تا روز ۱۳ بهمن ادامه خواهد داشت. ثبت نام دوره های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ در مقاطع مختلفی انجام میگیرد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بهمن ۹۷ بصورت اینترنتی و حضوری انجام می گیرد و داوطلبان میتوانند پس از ثبت نام اینترنتی و انتخاب رشته و واحد دانشگاهی مورد نظر با در دست داشتن مدارک ارائه شده برای ثبت نام حضوری به دانشگاه مربوطه مراجعه نمایند. ثبت نام بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org می باشد . داوطلبان میتوانند با مراجعه به این سایت و خرید کارت اعتباری ثبت نام ، وارد سیستم ثبت نام شده و فرم مربوط به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ را تکمیل نمایند. توجه داشته باشید که پس از مراجعه حضوری به دانشگاه و ارائه مدارک خواسته شده ثبت نام شما تکمیل و نهایی خواهد شد.

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تمای بگیرید

تمای از طریق تلفن ثابت در استان تهران با مشاره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ :

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ۹۷ در مقطع کاردانی پیوسته می باشد و داوطلبان برای شرکت در ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ ، صرفاباید مدرک دیپلم داشته باشند. یعنی با هر مدرک دیپلمی میتوان در رشته دلخواه خود در دانشگاه علمی کاربردی ادامه تحصیل داد و هیچ محدودیتی برای تغییر رشته ندارند.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ :

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم ۹۷-۹۸ برای مقطع کارشناسی ناپیوسته می باشد. ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ مختص داوطلبانی می باشد که دارای کاردانی بوده و تصمیم به تحصیل در دوره کاردانی به کارشناسی رو دارند.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ همان دوره کاردانی به کارشناسی می باشد که داوطلبانی که مدرک کاردانی رو دارند میتوانند برای ادامه تحصیل در دوره های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ شرکت کنند.

داوطلبانی که تمایل به شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ را دارند توجه داشته باشند که پذیرش این دوره ها بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان می باشد و معدل کتبی دیپلم مهمترین ملاک پذیرش می باشد و  از آنجایی ثبت نام بهمن ۹۷ دانشگاه علمی کاربردی به عنوان تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و تکمیل ظرفیت کارشناسی علمی کاربردی شناخته می شود ، هر داوطلبی میتواند به مراکز دانشگاه علمی کاربردی سراسر کشور مراحعه نموده و از بین رشته های ارائه شده در صورتی که ظرفیت خالی داشته باشند درخواست ثبت نام نمایند.  داوطلبان هیج محدودیتی برای انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ ندارند و الزامی نیست که حتما از رشته های گروه آموزشی مرتبط با مدرک خود انتخاب رشته کنند.

تبصره : در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل دانشگاه علمی کاربردی توجه داشته باشند که فقط مجاز به انتخاب رشته هایی هستند که مرتبط با شغل و کار آن ها باشد و در این زمینه فعالیت داشته باشند.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که نتایج بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ در نیمه دوم بهمن ماه از طریق سایت sanjesh.org یا سامانه هم آوا منتشر خواهد شد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

تقریبا میتوان گفت تمامی رشته های دانشگاهی در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی ارائه می شود و داوطلبانی که در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ شرکت می کنند می توانند در بسیاری از رشته های ارائه شده در تمامی مقاطع دانشگاه علمی کاربردی بصورت بدون آزمون پذیرش شوند. رشته های دانشگاه علمی کاربردی در چهار گروه صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر ارائه می شود.

در ذیل لینک رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ قرار داده شده و شما میتوانید با کلیک بر روی لینک های زیر از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ اطلاع پیدا کنید.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷

همچنین داوطلبانی که علاوه بر شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ تمایل به اطلاع از ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۷را دارند میتوانند به سایت دانشگاه آزاد azmoon.org مراجعه نمایند.

مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۷ :

  • شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری.
  • تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
  • تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.
  • اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.
  • اصل مدرک دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.
  • اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
  • گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
  • مدرک نظام وظیفه برای داوطلبان مرد.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =