دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن ۹۹

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99 در راستای جذب داوطلبان در مراکز مختلف این دانشگاه و بر اساس سوابق تحصیلی انجام می گیرد . پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دو نیمسال اول ( ورودی مهر ) و  نیمسال دوم ( ورودی بهمن ) می باشد که داوطلبان میتوانند بر اساس شرایط جذب دانشجو در این دانشگاه در یکی از مقاطع تحصیلی کاردانی و یا کارشناسی شرکت نمایند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور مهر و بهمن 99 بصورت اینترنتی و حضوری انجام می گیرد و داوطلبان میتوانند ثبت نام اینترنتی و انتخاب رشته و واحد دانشگاهی مورد نظر را با مراجعه به این سامانه انتخاب  نمایند. ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99 از طریق سایت سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org می باشد . داوطلبان میتوانند با مراجعه به این سایت و خرید کارت اعتباری ثبت نام ، وارد سیستم ثبت نام شده و فرم مربوط به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن ۹۹ را تکمیل نمایند.

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن ۹۹

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تمای بگیرید

تمای از طریق تلفن ثابت در استان تهران با مشاره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن ۹۹

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر و بهمن ۹۹ در مقطع کاردانی پیوسته می باشد و داوطلبان برای شرکت در ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن ، صرفاباید مدرک دیپلم داشته باشند. یعنی با هر مدرک دیپلمی میتوان در رشته دلخواه خود در دانشگاه علمی کاربردی ادامه تحصیل داد و هیچ محدودیتی برای تغییر رشته ندارند.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن ۹۹

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99 – 1400 برای مقطع کارشناسی ناپیوسته می باشد. ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن مختص داوطلبانی می باشد که دارای کاردانی بوده و تصمیم به تحصیل در دوره کاردانی به کارشناسی رو دارند.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی همان دوره کاردانی به کارشناسی می باشد که داوطلبانی که مدرک کاردانی رو دارند میتوانند برای ادامه تحصیل در دوره های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99 شرکت کنند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر ۹۹ بصورت اینترنتی می باشد و داوطلبان باید در بازه زمانی اعلام شده که معمولا از نیمه دوم مرداد ماه شروع شده و تا آخر شهریور ادامه می یابد با مراجعه به سایت سنجش و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ضمن اطلاع از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن ، اقدام به ثبت نام نمایند. در این مرحله داوطلبان بایستی انتخاب رشته نموده و سپش منتظر اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی باشند تا مشخص شود در کدام دانشگاه و چه رشته ای پذیرفته شده اند.

همچنین داوطلبانی که تمایل به شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۹ را دارند توجه داشته باشند که پذیرش این دوره ها بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان می باشد و معدل کتبی دیپلم مهمترین ملاک پذیرش می باشد و  از آنجایی ثبت نام بهمن ۹۹ دانشگاه علمی کاربردی به عنوان تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و تکمیل ظرفیت کارشناسی علمی کاربردی شناخته می شود ، هر داوطلبی میتواند به مراکز دانشگاه علمی کاربردی سراسر کشور مراحعه نموده و از بین رشته های ارائه شده در صورتی که ظرفیت خالی داشته باشند درخواست ثبت نام نمایند.  داوطلبان هیج محدودیتی برای انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 99 ندارند و الزامی نیست که حتما از رشته های گروه آموزشی مرتبط با مدرک خود انتخاب رشته کنند.

تبصره : در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99 متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل دانشگاه علمی کاربردی توجه داشته باشند که فقط مجاز به انتخاب رشته هایی هستند که مرتبط با شغل و کار آن ها باشد و در این زمینه فعالیت داشته باشند.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که نتایج بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 99 معمولا ۱۰ روز پس از اتمام ثبت نام از طریق سایت sanjesh.org یا سامانه هم آوا منتشر خواهد شد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن ۹۹

تقریبا میتوان گفت تمامی رشته های دانشگاهی در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی ارائه می شود و داوطلبانی که در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن ۹۹ شرکت می کنند می توانند در بسیاری از رشته های ارائه شده در تمامی مقاطع دانشگاه علمی کاربردی بصورت بدون آزمون پذیرش شوند. رشته های دانشگاه علمی کاربردی در چهار گروه صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر ارائه می شود.

در ذیل لینک رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن قرار داده شده و شما میتوانید با کلیک بر روی لینک های زیر از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن اطلاع پیدا کنید.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

همچنین داوطلبانی که علاوه بر شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تمایل به اطلاع از ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 99 را دارند میتوانند به سایت دانشگاه آزاد azmoon.org مراجعه نمایند.

مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن ۹۹ :

  • شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری.
  • تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
  • تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.
  • اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.
  • اصل مدرک دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.
  • اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
  • گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
  • مدرک نظام وظیفه برای داوطلبان مرد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99 در دو نوبت ورودی مهر و بهمن برگزار می شود و داوطلبان واجد شرایط پس از مطالعه دفترچه و لیست رشته های ارائه شده می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند . رشته های این دانشگاه در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ارائه می شود .

در صورت نیاز مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی  سبز مشاور می توانند شما در مسیر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یاری نمایند .

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =