دانشگاه آزاد

www.azmoon.net

www.azmoon.net

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در پذیرش های صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم 98 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

پیرو مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو، تکمیل ظرفیت مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته رشته­ های صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال  دوم 98 دانشگاه آزاد اسلامی مطابق جدول زمان بندی ذیل آغاز خواهد شد.

آغاز ثبت نام کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته

98/8/28

پایان ثبت نام

98/10/30

آغاز ثبت نام کارشناسی ناپیوسته

98/8/30

پایان ثبت نام

98/10/30

آغاز ثبت نام کاردانی پیوسته

98/9/2

پایان ثبت نام

98/10/30

جدول رشته / محل های این مرحله از پذیرش دانشجو  و نحوه ثبت نام از داوطلبان طی اطلاعیه ای متعاقباً در سایت   www.azmoon.net  اعلام خواهد شد.

برای دریافت مشاوره ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ورودی نیمسال دوم 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان بر روی لینک های مربوطه کلیک کنید

لینک اعلام نتایج مقطع کاردانی پیوسته نیم سال اول 1398 (پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی)

لینک اعلام نتایج مقطع کاردانی ناپیوسته نیم سال اول 1398 (پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی)

لینک اعلام نتایج مقطع کارشناسی ناپیوسته نیم سال اول 1398 (پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی)

لینک اعلام نتایج دوره بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد سال 98 – استعدادهای درخشان رشته های غیر پزشکی

زمان و نحوه مصاحبه داوطلبان غایب در جلسه مصاحبه دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که به منظور شرکت در مصاحبه نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام نموده اند اما در موعد مقرر موفق به حضور در جلسه مصاحبه نشده اند، می رساند ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه با تاخیر دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی از شنبه 5 مرداد ماه آغاز و تا ساعت 14 روز پنج شنبه مورخ 10 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

متقاضیان مصاحبه با تاخیر لازم است به سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش به آدرس www.azmoon.net مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

مصاحبه این دسته از داوطلبان بر اساس رشته/ گرایش در یکی از روزهای 12 الی 14 مرداد ماه مطابق برنامه زمانی که روز سه شنبه مورخ 8 مرداد ماه اعلام خواهد شد، برگزار می گردد .

این زمان دیگر به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد و لازم است داوطلبان در بازه مذکور نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

داوطلبین محترم دعوت شده به مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 98 جهت ورود به سامانه برای نام کاربری از کد دسترسی انتخاب رشته استفاده نمائید و داوطلبین محترم دوره بدون آزمون برای نام کاربری از شناسه ثبت نام استفاده نمایند.

جهت ورود به سامانه ثبت درخواست مصاحبه با تاخیر ویژه غایبین جلسه مصاحبه دکتری تخصصی سال 98 کلیک کنید

جهت مشاهده اعلام نتایج اولیه دوره بدون آزمون دکتری تخصصی ( ویژه استعداد های درخشان ) سال 1398 کلیک کنید

مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد مهر 98

پذیرفتــه شــدگان مقطــع کارشناســی پیوســته لازم است اصل دیپلم کامـل متوسـطه یـا اصـل گـواهی قبـولی پایان تحصیلات نظـام قـدیم متوسـطه و یـا اصـل گـواهی اتمام دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه، به همـراه تصویر آنها به همراه داشته باشند.

ثبت نام پذیرفتــه شــدگان مقطــع کارشناســی ناپیوســته لازم است اصل مدرک کاردانی مورد تأیید مؤسسات آموزش عالی معتبر و یک برگ تصویر آن و یا گواهی اتمام دوره کاردانی ، اصل شناسنامه عکس‌ دار و دو برگ تصویر از تمام صفحات آن، اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی، شش قطعه عکس ۴×۳ ه همراه داشته باشند.

پذیرفته شدگان مقطع کاردانی ناپیوسته لازم اسـت اصل دیپلم کامل متوسـطه یـا اصـل گـواهی قبـولی پایـان تحصیلات نظام قـدیم متوسـطه، بـه همـراه تصـویر آنهـا و پذیرفته شدگان مقطع کاردانی پیوسته نیز لازم است اصـل مدرک دیپلم در یکی از شاخه هـای فنـی و حرفـه ای یـا کاردانش متناسب با رشته قبولی، اصل مـدرک دیـپلم سـه ساله تحصیلات متوسطه جدید یا دیـپلم کامـل چهارسـاله نظام قدیم متوسطه به همراه تصویر آن ها.

  •  اصل شناسنامه عکس دار و دو برگ تصویر از تمام صفحات آن.
  •  اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی.
  • شش قطعه عکس که مشخصات پذیرفته شده در پشت آنها نوشته شده باشد.(برای مشمولین ۱۲ قطعه).
  • اصل و دو برگ تصویرمدرک مشخص کننده وضعیت خدمت وظیفه عمومی پذیرفته شدگان مرد.
  • تکمیل و ارائه فرم درخواست ثبت نام، فرم های مربوط به تعهدات و سایر فرم هایی که از طرف واحد یا مرکز دانشگاهی در اختیار هر یک از پذیرفته شدگان متقاضی ثبت نام قرار خواهد گرفت.
  • مشمولان دیپلمه ای که با استفاده از تعهدات خدمتی وزارتخانه ها و سازمان های دولتی از خدمت دوره ضرورت معاف می باشند و معافیت آنان پس از انجام تعهد مقرر صادر می گردد باید موافقت نامه رسمی از وزارتخانه ی از سازمان متبوع (چنانچه لطمه ای به انجام تعهدات وارد نشود) را ارائه دهند. افرادی که به عنوان سرباز معلم مشغول خدمت وظیفه عمومی هستند برای ثبت نام لازم است با مجوز وظیفه عمومی از خدمت ترخیص گردند.
  • شاغلین نیروهای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران بایستی گواهی موافقت و معرفی سازمان مربوطه را ارائه نمایند.
  •  

www.azmoon.net : مهمترین مرحله پس از ثبت نام داوطلبان در مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاه آزاد مرحله اعلام نتایج می باشد. برای اعلام نتایج ثبت نام های مختلف دانشگاه آزاد سایت جداگانه‌ای وجود دارد.

در این سایت تمامی اعلام نتایج ثبت نام های دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف تحصیلی در دسترس داوطلبان قرار می گیرد. آدرس اینترنتی سایت اعلام نتایج دانشگاه آزاد www.azmoon.net می باشد. از این رو تمامی داوطلبان برای دریافت نتایج ثبت نام و یا نتایج آزمون های مختلف دانشگاه آزاد بایستی به اینن سایت مراجعه نمایند. و همین جهت توضیحاتی در رابطه با سایت www.azmoon.net ارائه خواهیم نمود.

www.azmoon.net

[sta_anchor id=”2″ /]

www.azmoon.net

ممکن است برخی از داوطلبان چنین تصور نمایند که اعلام نتایج دانشگاه آزاد از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org صورت می گیرد. در صورتی که این چند سال اخیر با راه اندازی سایت دیگری اعلام نتایج ثبت نام های مختلف دانشگاهی از طریق سایت www.azmoon.net صورت می گیرد. در ادامه این مطلب به بررسی بخش های مختلف سایت www.azmoon.net خواهیم پرداخت.

[sta_anchor id=”3″ /]

لینک های اعلام نتایج در سایت www.azmoon.net

پس از ورود داوطلبان به سایت www.azmoon.net برای دریافت نتایج ثبت نام لینک های اعلام نتایج را در صفحه اصلی می‌توان مشاهده نمود. از اعلام نتایج مهمی که از طریق این سایت صورت می‌گیرد اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد یا همان ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی می باشد.

از مقاطع تحصیلی که چنین ثبت نام در آنها صورت می‌گیرد می توان به مقاطع کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته اشاره نمود.

همچنین  اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ، اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد ، اعلام نتایج  ثبت نام استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد اعلام نتایج ثبت نام و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد و ثبت نام استعداد درخشان دکتری نیز از طریق این سایت در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است بر خلاف سال گذشته اعلام نتایج ثبت نام های پاره وقت و تمام وقت در مقاطع کاردانی و کارشناسی به طور مشترک صورت می گیرد. به همین جهت دیگر نیازی نیست برای دریافت نتایج ثبت نام پاره وقت و تمام وقت به صورت جداگانه اقدام نمود.

[sta_anchor id=”4″ /]

نحوه دریافت نتایج از سایت www.azmoon.net

همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود در صفحه اصلی سایت اعلام نتایج دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.net داوطلبان می‌توانند لینک‌ های دریافت نتایج را مشاهده نمایند. این لینک ها به صورت جداگانه در مقاطع مختلف قرار داده شده است.

اعلام نتایج دانشگاه آزاد

برای دریافت نتایج نیز بایستی بر روی لینک مقطع مورد نظر کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی لینک اعلام نتایج داوطلبان برای بخش ورود اطلاعات هدایت می‌شوند.

[sta_anchor id=”5″ /]

ورود اطلاعات داوطلبی برای دریافت نتایج

بذار شلیک بر روی لینک اعلام نتایج منطقه مورد نظر داوطلب با تصویر زیر مواجه می شود همانگونه که در تصویر مشخص میباشد برای دریافت نتایج ثبت نام مقطع مورد نظر باعث داوطلبان کد ملی کد رهگیری اتکا و رمز ثبت نام خود را وارد نمایند پس از ورود این اطلاعات در بخش های تعیین شده رمز تصویری که به صورت عدد در مقابل آن نمایش داده می شود را وارد نمایید و بر روی لینک جستجو کلیک کنید پس از کلیک بر روی لینک جستجو نتیجه ثبت نام برای تو طلب نمایش داده می شود.

[sta_anchor id=”6″ /]

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف

از دیگر اعلام نتایج هایی که توسط سایت www.azmoon.net صورت می‌گیرد اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ها می باشد. دانشگاه آزاد در تمامی مقاطع خود اقدام به پذیرش دانشجو از طریق فرآیند تکمیل ظرفیت می‌نماید. فزایند ثبت نام تکمیل ظرفیت معمولا پس از اتمام ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان دوره های مختلف در بازه زمانی خاصی شروع می گیرد.

آن دسته از داوطلبان که اقدام به شرکت در تکمیل ظرفیت مقطع مورد نظر خود نمودند برای دریافت نتایج پذیرش یا عدم پذیرش خود در مرحله تکمیل ظرفیت نیز بایستی به سایت www.azmoon.net مراجعه نمایند. پس از ورود به این سایت تمامی مراحل دریافت نتایج تکمیل ظرفیت به مانند اعلام نتایج ثبت نام اصلی می باشد.

به این صورت که داوطلب بایستی بر روی لینک اعلام نتایج تکمیل ظرفیت مقطع مورد نظر خود کلیک نماید.  پس از کلیک بر روی لینک با ورود  اطلاعات خواسته شده شامل همان کد ملی و کد رهگیری اتباع و رمز ثبت نام می باشد امکان دریافت نتیجه ثبت نام را خواهد داشت.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 5 =