دانشگاه آزاد

www.azmoon.net

www.azmoon.net

ثبت نام دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد سالتحصیلی 99 – 1400 شروع شد:

به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند ، ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته شروع شده است و متقاضیان پذیرش در این مقاطع می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به آدرس www.azmoon.net نسبت به دریافت دفترچه حاوی رشته/ محل ها اقدام نمایند و از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال 99 اطلاع پیدا کنند.

شرایط شرکت در دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد

1-داشتن دیپلم نظام آموزشی جدید (3-3-6) ، یا مدرک پیش دانشگاهی (نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی ) یا دارا بودن دیپلم نظام قدیم برای متقاضیان این دوره ها الزامی می باشد.

2-داوطلبان دیپلم فنی و حرفه ای و یا کاردانش نظام قدیم هنرستان که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی می باشند نیز امکان ثبت نام در این دوره ها را خواهند داشت.

به داوطلبان توصیه می کنیم با دقت اطلاعات خود را در سایت Azmoon.net وارد نمایند بدین منظور برای رفع ابهامات و سئوالات خود در مورد دانشگاه بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 می توانید از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران سامانه سبز مشاور در تماس باشید.

برای دریافت مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی نیمسال اول 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دفترچه های حاوی رشته / محل های مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقاطع کاردانی و کارشناسی نیمسال دوم سال تحصیلی 1399-1398

اطلاع از شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه و نیز اولویت بندی در چینش رشته محل های مورد علاقه داوطلب حائز اهمیت است . از این رو در ادامه لینک دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 در مقاطع مختلف را ارائه داده ایم:

مقطع کاردانی پیوسته
  دریافت دفترچه

مقطع کارشناسی ناپیوسته
  دریافت دفترچه

مقطع کارشناسی پیوسته                    
  دریافت دفترچه

مقطع کاردانی ناپیوسته
  دریافت دفترچه

مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد

پذیرفتــه شــدگان مقطــع کارشناســی پیوســته لازم است اصل دیپلم کامـل متوسـطه یـا اصـل گـواهی قبـولی پایان تحصیلات نظـام قـدیم متوسـطه و یـا اصـل گـواهی اتمام دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه، به همـراه تصویر آنها به همراه داشته باشند.

ثبت نام پذیرفتــه شــدگان مقطــع کارشناســی ناپیوســته لازم است اصل مدرک کاردانی مورد تأیید مؤسسات آموزش عالی معتبر و یک برگ تصویر آن و یا گواهی اتمام دوره کاردانی ، اصل شناسنامه عکس‌ دار و دو برگ تصویر از تمام صفحات آن، اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی، شش قطعه عکس ۴×۳ ه همراه داشته باشند.

پذیرفته شدگان مقطع کاردانی ناپیوسته لازم اسـت اصل دیپلم کامل متوسـطه یـا اصـل گـواهی قبـولی پایـان تحصیلات نظام قـدیم متوسـطه، بـه همـراه تصـویر آنهـا و پذیرفته شدگان مقطع کاردانی پیوسته نیز لازم است اصـل مدرک دیپلم در یکی از شاخه هـای فنـی و حرفـه ای یـا کاردانش متناسب با رشته قبولی، اصل مـدرک دیـپلم سـه ساله تحصیلات متوسطه جدید یا دیـپلم کامـل چهارسـاله نظام قدیم متوسطه به همراه تصویر آن ها.

  •  اصل شناسنامه عکس دار و دو برگ تصویر از تمام صفحات آن.
  •  اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی.
  • شش قطعه عکس که مشخصات پذیرفته شده در پشت آنها نوشته شده باشد.(برای مشمولین ۱۲ قطعه).
  • اصل و دو برگ تصویرمدرک مشخص کننده وضعیت خدمت وظیفه عمومی پذیرفته شدگان مرد.
  • تکمیل و ارائه فرم درخواست ثبت نام، فرم های مربوط به تعهدات و سایر فرم هایی که از طرف واحد یا مرکز دانشگاهی در اختیار هر یک از پذیرفته شدگان متقاضی ثبت نام قرار خواهد گرفت.
  • مشمولان دیپلمه ای که با استفاده از تعهدات خدمتی وزارتخانه ها و سازمان های دولتی از خدمت دوره ضرورت معاف می باشند و معافیت آنان پس از انجام تعهد مقرر صادر می گردد باید موافقت نامه رسمی از وزارتخانه ی از سازمان متبوع (چنانچه لطمه ای به انجام تعهدات وارد نشود) را ارائه دهند. افرادی که به عنوان سرباز معلم مشغول خدمت وظیفه عمومی هستند برای ثبت نام لازم است با مجوز وظیفه عمومی از خدمت ترخیص گردند.
  • شاغلین نیروهای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران بایستی گواهی موافقت و معرفی سازمان مربوطه را ارائه نمایند.
  •  

www.azmoon.net : مهمترین مرحله پس از ثبت نام داوطلبان در مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاه آزاد مرحله اعلام نتایج می باشد. برای اعلام نتایج ثبت نام های مختلف دانشگاه آزاد سایت جداگانه‌ای وجود دارد.

در این سایت تمامی اعلام نتایج ثبت نام های دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف تحصیلی در دسترس داوطلبان قرار می گیرد. آدرس اینترنتی سایت اعلام نتایج دانشگاه آزاد www.azmoon.net می باشد. از این رو تمامی داوطلبان برای دریافت نتایج ثبت نام و یا نتایج آزمون های مختلف دانشگاه آزاد بایستی به اینن سایت مراجعه نمایند. و همین جهت توضیحاتی در رابطه با سایت www.azmoon.net ارائه خواهیم نمود.

www.azmoon.net

[sta_anchor id=”2″ /]

www.azmoon.net

ممکن است برخی از داوطلبان چنین تصور نمایند که اعلام نتایج دانشگاه آزاد از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org صورت می گیرد. در صورتی که این چند سال اخیر با راه اندازی سایت دیگری اعلام نتایج ثبت نام های مختلف دانشگاهی از طریق سایت www.azmoon.net صورت می گیرد. در ادامه این مطلب به بررسی بخش های مختلف سایت www.azmoon.net خواهیم پرداخت.

[sta_anchor id=”3″ /]

لینک های اعلام نتایج در سایت www.azmoon.net

پس از ورود داوطلبان به سایت www.azmoon.net برای دریافت نتایج ثبت نام لینک های اعلام نتایج را در صفحه اصلی می‌توان مشاهده نمود. از اعلام نتایج مهمی که از طریق این سایت صورت می‌گیرد اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد یا همان ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی می باشد.

از مقاطع تحصیلی که چنین ثبت نام در آنها صورت می‌گیرد می توان به مقاطع کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته اشاره نمود.

همچنین  اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ، اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد ، اعلام نتایج  ثبت نام استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد اعلام نتایج ثبت نام و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد و ثبت نام استعداد درخشان دکتری نیز از طریق این سایت در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است بر خلاف سال گذشته اعلام نتایج ثبت نام های پاره وقت و تمام وقت در مقاطع کاردانی و کارشناسی به طور مشترک صورت می گیرد. به همین جهت دیگر نیازی نیست برای دریافت نتایج ثبت نام پاره وقت و تمام وقت به صورت جداگانه اقدام نمود.

[sta_anchor id=”4″ /]

نحوه دریافت نتایج از سایت www.azmoon.net

همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود در صفحه اصلی سایت اعلام نتایج دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.net داوطلبان می‌توانند لینک‌ های دریافت نتایج را مشاهده نمایند. این لینک ها به صورت جداگانه در مقاطع مختلف قرار داده شده است.

اعلام نتایج دانشگاه آزاد

برای دریافت نتایج نیز بایستی بر روی لینک مقطع مورد نظر کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی لینک اعلام نتایج داوطلبان برای بخش ورود اطلاعات هدایت می‌شوند.

[sta_anchor id=”5″ /]

ورود اطلاعات داوطلبی برای دریافت نتایج

بذار شلیک بر روی لینک اعلام نتایج منطقه مورد نظر داوطلب با تصویر زیر مواجه می شود همانگونه که در تصویر مشخص میباشد برای دریافت نتایج ثبت نام مقطع مورد نظر باعث داوطلبان کد ملی کد رهگیری اتکا و رمز ثبت نام خود را وارد نمایند پس از ورود این اطلاعات در بخش های تعیین شده رمز تصویری که به صورت عدد در مقابل آن نمایش داده می شود را وارد نمایید و بر روی لینک جستجو کلیک کنید پس از کلیک بر روی لینک جستجو نتیجه ثبت نام برای تو طلب نمایش داده می شود.

[sta_anchor id=”6″ /]

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف

از دیگر اعلام نتایج هایی که توسط سایت www.azmoon.net صورت می‌گیرد اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ها می باشد. دانشگاه آزاد در تمامی مقاطع خود اقدام به پذیرش دانشجو از طریق فرآیند تکمیل ظرفیت می‌نماید. فزایند ثبت نام تکمیل ظرفیت معمولا پس از اتمام ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان دوره های مختلف در بازه زمانی خاصی شروع می گیرد.

آن دسته از داوطلبان که اقدام به شرکت در تکمیل ظرفیت مقطع مورد نظر خود نمودند برای دریافت نتایج پذیرش یا عدم پذیرش خود در مرحله تکمیل ظرفیت نیز بایستی به سایت www.azmoon.net مراجعه نمایند. پس از ورود به این سایت تمامی مراحل دریافت نتایج تکمیل ظرفیت به مانند اعلام نتایج ثبت نام اصلی می باشد.

به این صورت که داوطلب بایستی بر روی لینک اعلام نتایج تکمیل ظرفیت مقطع مورد نظر خود کلیک نماید.  پس از کلیک بر روی لینک با ورود  اطلاعات خواسته شده شامل همان کد ملی و کد رهگیری اتباع و رمز ثبت نام می باشد امکان دریافت نتیجه ثبت نام را خواهد داشت.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره زیر تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره

909-907-1375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.