دانشگاه آزاد

www.azmoon.org

سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی www.azmoon.org

پیش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورود متقاضیان بدون کنکور دانشگاه آزاد بود کلید خورد و تمامی متقاضیان ورود به رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی می توانند پیش ثبت نام خود را برای ورود به رشته مد نظر خود جهت ترم بهمن 99 نهایی کنند.

پذیرش دانشجویان در سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد اسلامی در تمامی مقاطع کاردانی – کارشناسی و با ارائه مدارک پایه معتبر امکان پذیر خواهد بود که مدارک پایه مد نظر به تفکیک مقطع مطابق اطلاعیه سامانه azmoon.org در ذیل ذکر شده :

 • پذیرش مقطع کاردانی پیوسته = مدارک دیپلم فنی حرفه ای – هنرستان و کاردانش
 • پذیرش مقطع کاردانی ناپیوسته = مدارک دیپلم نظری و پیش دانشگاهی
 • پذیرش مقطع کارشناسی پیوسته = مدرک پیش دانشگاهی – مدرک دیپلم نظام قدیم 4 ساله – مدرک کارشناسی و بالاتر
 • پذیرش مقطع کارشناسی ناپیوسته = کلیه مدارک کاردانی و مدارک معادل کاردانی

کارشناسان مرکز مشاوره تلفنی در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

 • ثبت نام تلفنی بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 99، شرایط ثبت نام و مراحل ثبت نام آزاد بدون کنکور ، دانشگاه بدون کنکور ، زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه ، ثبت بدون کنکور کارشناسی پیوسته ، ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته
 • ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور در سامانه AZMOON.ORG ، لیست دانشگاه های بدون کنکور ، شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور ، انتخاب رشته آزاد بدون کنکور
 • لیست رشته های بدون کنکور آزاد ، ثبت نام پزشکی بدون کنکور ، ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور ، ثبت نام پرستاری بدون کنکور
 • مشاوره تلفنی در رابطه با نحوه ثبت نام دانشگاه بدون کنکور در سایت دانشگاه آزاد، ثبت نام بدون کنکور مهر و بهمن، انتخاب رشته بدون کنکور در تمامی مقاطع تحصیلی ، ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور 

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاد بهمن 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد را بشناسیم!

یکی از مزیت های دانشگاه های بدون کنکور تنوع رشته و عدم محدودیت در انتخاب رشته دانشگاهی است. اما پیش از انتخاب رشته خود میبایست فاکتورهای زیر را به دقت مورد بررسی قرار دهیم:

 1. بازار کار
 2. آینده تحصیلی
 3. آینده شغلی
 4. امکان ادامه تحصیل در خارج از کشور

با توجه به اینکه دانشگاه ها در رشته های مختلفی پذیرش دانشجو دارند، شما می توانید در رشته های متعددی بدون محدودیت ثبت نام نمایید. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از لیست رشته های بدون کنکور تجربی، ریاضی، انسانی، هنر، زبان، ارشد و دکتری با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

دوستان عزیزی که میخواهند در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org ثبت نام نمایند می توانید از طریق لینک های زیر از نرم افزارهای تخصصی و جامع سبز مشاور بصورت کاملا رایگان استفاده نمایند.

نرم افزار بدون کنکور دانشگاه آزاد بر اساس رشته : شما رشته مورد نظر و مقطع تحصیلی مورد نظر را انتخاب می نمایید و نرم افزار لیست دانشگاه هایی که بدون کنکور این رشته را پذیرش می کنند را ارائه می دهد.

نرم افزار رشته های بدون کنکور سبز مشاور بر اساس رشتهنرم افزار بدون کنکور دانشگاه آزاد بر اساس واحد دانشگاهی : شما مقطع تحصیلی و استان و واحد دانشگاهی را در نرم افزار انتخاب می کنید و نرم افزار لیست رشته های بدون کنکور آن واحد دانشگاهی را ارائه می نماید.

نرم افزار رشته های بدون کنکور سبز مشاور بر اساس واحد دانشگاهی

در زیر سر فصل های مطلب www.azmoon.org آمده است. برای دسترسی به هر قسمت روی لینک مربوطه در زیر کلیک نمایید.

  1. مقدمه
  2. کاربردهای اصلی سایت www.azmoon.org
  3. ثبت نام های بدون آزمون های دانشگاه آزاد www.azmoon.org
  4. خرید کارت ثبت نام در آزمون های دانشگاه آزاداز طریق سایت azmoon.org
  5. انتخاب رشته کنکور های دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org
  6. دریافت دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق سایت www.azmoon.org
  7. دیگر کاربردهای سایت www.azmoon.org
  8. نرم افزار رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد

[sta_anchor id=”1″ /]

مقدمه

www.azmoon.org : با سلام خدمت دوستان عزیز که از این صفحه دیدن می کنید. در این صفحه قصد داریم سایت مهم و معروف www.azmoon.org دانشگاه آزاد و تمامی خدماتی که در این سایت انجام می گیرد را بصورت کامل توضیح دهیم. انتهای صفحه نرم افزار رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد که توسط سبز مشاور تهیه گردیده است قرار داده شده است که بصورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

در صورتی که صرفا می خواهید فقط وارد این سایت شوید روی azmoon.org کلیک کنید تا وارد سایت مورد نظر شوید.

خب بریم سر اصل مطلب ، با ورود به www.azmoon.org دانشگاه آزاد با تصویر زیر مواجه می گردند که در آن لینک های مختلف ثبت نام در دانشگاه آزاد را می توان مشاهده نمود. از این رو می توان اصلی ترین کاربرد این سامانه را در زمینه ثبت نام دوره های مختلف دانشگاه آزاد دانست.

www.azmoon.org

در این مطلب به توضیح کامل کاربرد های مختلف این سایت خواهیم پرداخت.

[sta_anchor id=”2″ /]

کاربرد های اصلی سایت www.azmoon.org

همانگونه که بیان شد مهمترین کاربرد سایت www.azmoon.org در زمینه ثبت نام می باشد. البته کاربرد های دیگری نیز در این سایت مشاهده می گردد.

در ابتدا به بیان این کاربرد ها خواهیم پرداخت تا در ادامه در زمینه هر کدام  به صورت جداگانه توضیحات لازم را ارئه نمایم.

   1. ثبت نام های بدون آزمون دانشگاه آزاد
   2. خرید کارت ثبت نام دانشگاه آزاد
   3. انتخاب رشته کنکور های دانشگاه آزاد
   4. دریافت دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد
   5. دیگر کاربردهای سایت

[sta_anchor id=”3″ /]

ثبت نام های بدون آزمون های دانشگاه آزاد www.azmoon.org

از مهمترین کاربردهای سایت www.azmoon.org می توان به ثبت نام های بدون آزمون در این سامانه اشاره نمود.

در این میان ثبت نام بدون آزمون کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد از دیگر ثبت نام های بدون آزمون بیشتر مورد توجه داوطلبان قرار می گیرد. ثبت نام بدون آزمون در چهار مقطع انجام می گیرد:

   1. کاردانی پیوسته
   2. کاردانی ناپیوسته
   3. کارشناسی ناپیوسته ( کاردانی به کارشناسی )
   4. کارشناسی پیوسته

این ثبت نام در دو ورودی مهر و بهمن همه ساله انجام می گیرد.

همچنین ثبت نام های بدون آزمون کارشناسی ارشد و دکتری نیز با عنوان ثبت نام استعداد های درخشان نیز شناخته می شود از طریق این بخش انجام می گیرد

برای این ثبت نام ها داوطلبان بایستی در بازه زمانی شروع ثبت نام به سایت www.azmoon.org دنشگاه آزاد مراجعه نمایند. پس از ورود به این سایت همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود با کلیک بر روی لینک ثبت نام مقطع مورد نظر نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام بایستی اقدام نمود.

azmoon.org [sta_anchor id=”4″ /]

خرید کارت ثبت نام در آزمون های دانشگاه آزاداز طریق سایت azmoon.org

در فرایند ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبان بایستی اقدام به خرید کارت ثبت نام و یا کارت انتخاب رشته نمایند. کارت ثبت نام معمولا مختص ثبت نام های بدون آزمون می باشد که مانند تصویر زیر از طریق لینک جداگانه ای در صفحه اصلی سایت امکانپذیر می باشد. برای خرید کارت برای تمامی آزمون ها نیاز به داشتن رمز دوم کارت دارید.

برای خرید کارت انتخاب رشته نیز داوطلبان با ورود به لینک انتخاب رشته می توانند اقدام به ثبت نام نمایند.

سایت azmoon.org [sta_anchor id=”5″ /]

انتخاب رشته کنکور های دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org

بخش دیگری از پذیرش در دانشگاه آزاد بر اساس انتخاب رشته کنکور صورت می گیرد. که با عنوان ثبت نام با آزمون دانشگاه آزاد شناخته می شود.

برای این منظور نیز داوطلبان در ابتدا بایستی وارد سایت www.azmoon.org شوند. پس از ورود به این سایت داوطلبان با تصویر زیر مواجه می شوند که در آن بایستی بر روی لینک انتخاب رشته مقطع مورد نظر خود کلیک نمایند.

سایت آزمون

پس از کلیک بر روی لینک انتخاب رشته داوطلبان وارد صفحه دیگری می شوند که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود. همانگونه که در تصویر مورد نظر مشخص می باشد بایستی کد ملی و شناسه انتخاب رشته داوطلب در بخش های تعیین شده وارد نموده و فرایند انتخاب رشته تکمیل گردد.

لازم به ذکر می باشد که شناسه انتخاب رشته تمامی داوطلبان در انتهای کارنامه اولیه آنان که در سایت سازمان سنجش موجود می باشد درج گردیده است.

سایت www.azmoon.org [sta_anchor id=”6″ /]

دریافت دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق سایت www.azmoon.org

در فرایند ثبت نام و یا انتخاب رشته داوطلبان بایستی دفترچه های مرتبط را دریافت و مطالعه نمایند. از این رو پس از ورود به سایت  www.azmoon.org داوطلبان بایستی از طریق لینک دریافت دفترچه که در زیر لینک ثبت نام و یا انتخاب رشته قرار داده شده است دانلود نمایند.

داوطلبان عزیز می توانند در تصویر زیر لینک های دریافت دفترچه انتخاب رشته سراسری و ثبت نام بدون آزمون را مشاهده نمایند.

سامانه آزمون [sta_anchor id=”7″ /]

دیگر کاربرد های سایت www.azmoon.org

به هنگام ورود به سایت www.azmoon.org داوطلبان با نوار ابزاری در سمت راست این سایت مواجه می گردند. این نوار ابزار ها در واقع کارکرد های دیگر این سامانه می باشند.

از مهمترین و کاربردی ترین بخش از این نوار ابزار ها می توان به بخش اعلام نتایج آزمون ها اشاره نمود.

داوطلبان با کلیک بر روی این لینک بایستی به بخش دریافت نتایج آزمون وارد شوند. البته در زمان تنظیم این مطلب سامانه در حال به روز رسانی می باشد به همین جهت مطلب خاصی در این بخش گنجانده نشده است. از این رو داوطلبان می توانند برای دریافت نتایج به سایت www.azmoon.net دانشگاه آزاد مراجعه نمایند.

بخش های دیگر در این نوار ابزار اختصاص به توضیح در زمینه انواع وام ها و تسهیلات ، روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش ، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد و… اشاره دارد. [sta_anchor id=”8″ /]

نرم افزار رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد

در این بخش داوطلبان می توانند رشته هایی را که بدون آزمون در دانشگاه آزاد ارائه می گردد مشاهده نمایند. برای این منظور داوطلبان می توانند بر اساس واحد دانشگاهی و یا رشته تحصیلی اقدام به جستجو نمایند.

در آخر در صورتی که نیاز به کمک داشته باشید می توانید از گروه بزرگ سبز مشاور کمک بگیرید. ما در سبز مشاور پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد برای نیمسال جدید یعنی بهمن ماه ۹۷ آغاز شده است. لازم به ذکر است که آدرس سایت ثبت نام دانشگاه آزاد تغییر کرده و به نشانی azmoon.iau.ac.ir تغییر یافته است که می توانید با ورود به این سایت یا مشاوره با مشاوران مجموعه ثبت نام خود را انجام دهید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

‫68 نظرها

 1. سلام دست همتون درد نکنه خصوصا نرم افزار رشته های بدون کنکور دانشگاه آزادتون خیلی محشر بود همینجوری ادامه بدین عالیه

  1. پریا عزیز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شروع شده است و می توانید ثبت نام نمایید.

  1. جمشید عزیز هنگامی که نتایج کنکور اعلام می گردد در زیر کارنامه کدی با عنوان کد دسترسی انتخاب رشته قرار دارد که برای انتخاب رشته در دانشگاه آزاد می توانید استفاده نمایید.

 2. سلام خسته نباشید. من میخوام در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام کنم ولی برای ورود به سیستم کد دسترسی انتخاب رشته رو میخواد. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. محمد عزیز به کارنامه کنکور خود مراجعه نمایید در زیر کارنامه کد دسترسی انتخاب رشته قرار داده شده است از آن کد می توانید استفاده نمایید.

 3. سلام. من خرید کارت اعتباری بدون کنکور دانشگاه آزاد رو انجام دادم ولی یادم رفت رمز ورود رو ذخیره کنم. امکانش هست رمز رو برام بفرستید؟ ممنون

  1. مبینا سعیدی عزیز رمز عبور به شماره همراهی که موقع خرید کارت داده اید نیز ارسال می گردد از آنجا می توانید رمز را بردارید.

 4. سلام وقتتون بخیر. همین الان اطلاعیه انتخاب رشته کارشناسی پیوسته بدون آزمون غیرپزشکی در سایت azmoon.org منتشر شده. میخواستم ببینم برای شرکت در این دوره بایستی حتما در کنکور ۹۷ شرکت میکردیم؟ متشکر

  1. حمیدرضا وهابی عزیز خیر نیازی نیست در کنکور شرکت کرده باشید زیرا انتخاب رشته کارشناسی پیوسته بدون آزمون غیرپزشکی بصورت بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی می باشد.

 5. سلام خسته نباشید. آیا اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز از طریق سایت azmoon.org خواهد بود؟

 6. سلام. من وارد سایت azmoon.org میشم ولی هیچ گزینه ای برای درخواست انتقالی وجود نداره؟ آیا سایت ثبت انتقالی دانشگاه آزاد تغییر کرده؟ممنون

  1. کیمیایی عزیز برای ثبت درخواست انتقالی دانشگاه آزاد باید از سایت monada.iau.ir اقدام نمایید.

 7. سلام این لیست رشته های انتخاب رشته مقطع کارشناسی پیوسته بدون آزمون غیرپزشکی رو از سایت azmoon.org میشه دانلود نمود؟

  1. شیرزاد عزیز بله می توانید لیست را از سایت azmoon.org دانلود کنید و یا اینکه از نرم افزار رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد سبز مشاور استفاده نمایید.

 8. سلام ، دفترچه ثبت نام کارشناسی ورودی مهر دانشگاه آزاد رو از کجا میشه دانلود کرد؟ الان روسایت دانشگاه ازاد azmoon.org چیزی برای دانلود نمیبینم.شما میتونید برام ایمیل کنید؟ممنون

 9. سلام ، اینکه الان رو سایت azmoon.org زده ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی بدون آزمون. میخواستم ببینم من که کنکور شرکت نکرده ام میتونم ثبت نام کنم؟

  1. محسن پیری خیر شما نمی توانید شرکت نمایید چرا که این ثبت نامی که الان در سایت azmoon.org قرار دارد مربوط به کسانی می باشد که کنکور شرکت کرده اند و باید منتظر باشید ثبت نا بدون کنکور دانشگاه آزاد عمومی آغاز گردد.

 10. سلام وقتتون بخیر – من امسال نتونستم وزودی مهر دانشگاه آزاد ثبت نام کنم. بچها میگن ترم بهمن رو ثبت نام کنم ولی هیچ اطلاعیه ای رو سایت azmoon.org نزده است.کی شروع میشه ثبت نام؟مرسی

  1. زمانی عزیز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ فعلا آغاز نشده است و معمولا از نیمه دوم آذر به بعد آغاز می گردد کع به محض شروع در این بخش اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 11. سلام وقت بخیر. لینک ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه کی رو سایت azmoon.org قرار میگیره.مرسی

  1. حسین پور عزیز فعلا زمان دقیق اعلام نشده است ولی به احتمال زیاد تا آخر آبان ماه اعلام گردد.

 12. سلام. ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از طریق سایت سنجش خواهد بود یا سایت azmoon.org ؟ ممنونم

  1. کرمی عزیز کنکور کارشناسی ارشد ادغام شده است و هیچ ثبت نامی در سایت Azmoon.org صورت نمی پذیرد ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸ در سایت sanjesh.org می باشد.

 13. سلام وقتتون بخیر. میخوام دفترچه ثبت نام کارشناسی بدون کنکور رو دانلود کنم. آیا میشه از سایت azmoon.org دریافت کرد؟ممنون

  1. علوی عزیز بله می توانید از سایت azmoon.org دانلود کنید در صورتی که موفق به دانلود دفترچه نشدید لطفا ایمیل خود را بفرستید تا برایتان ارسال گردد.

 14. سلام خسته نباشید. ثبت نام پردیس های خودگردان دانشگاه آزاد هم از سایت Azmoon.org می باشد؟

  1. نیکوصفت عزیز خیر ثبت نام پردیس های خود گردان دانشگاه آزاد از سایت azmoon.iau.ac.ir انجام می پذیرد.

 15. سلام وقت بخیر ، ثبت نام کنکور دکتری دانشگاه آزاد برای سال ۹۸ از طریق سایت azmoon.org خواهد بود یا سنجش؟

 16. سلام وقت بخیر. دفترچه ثبت نام کنکور دکتری دانشگاه آزاد از سایت azmoon.org منتشر خواهد شد یا sanjesh.org ؟؟ممنون

 17. سلام. لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد رو میشه از سایت azmoon.org دریافت کرد؟ممنون

  1. جندقی عزیز لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد در زیر بصورت نرم افزار قرار داده شده است که می توانید به راحتی به تمامی اطلاعات دسترسی داشته باشید همچنین آدرس سایت azmoon.org به azmoon.iau.ac.ir تغییر یافته است.

 18. سلام. امسال دانشگاه آژاد برای کارشناسی ارشد تکمیل ظرفیت میذاره؟ من هرروز سایت azmoon.org رو چک میکنم ولی اطلاعیه ای نزدن.

  1. مدیری عزیز بله احتمال داره تکمیل ظرفیت بذاره ولی هیچ اطلاعیه ای فعلا اعلام نشده است.

 19. سلام وقتتون بخیر – شرایط ثبت نام استعداد درخشان در مقطع کارشناسی ارشد رو از کجا میشه بدست بیارم؟متشکر

  1. دهدار عزیز در دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد بطور کامل توضیح داده می شود. در مطلب ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد هم بطور کامل توضیح داده ایم.

 20. با سلام و احترام ، ممنون میشم زمان ثبت نام دانشگاه آزاد ورودی بهمن ۹۷ رو در صورت ممکن به همین ادرس ایمیل ارسال فرمایید برای فوق دیپلم می خواهم ثبت نام کنم توسایت azmoon.org رفتم چیزی نزده بودن.

  1. قانع عزیز به محض اعلام شدن زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برایتان ایمیل خواهیم نمود.

 21. سلام ممنون میشم دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد مقطع کارشناسی رو برام ایمیل کنید. سپاس از شما

 22. سلام نمرات دوره کاردانی به طور کامل نیومده برای ثبت نام کارشناسی ناپیوسته کدوم معدلم رو ثبت بکنم ؟

  1. ندا عزیز اگر نتایج بصورت کامل اعلام نشده است معدل کلی که در آخرین نیمسال تحصیلی خود کسب کرده اید را وارد نمایید.

 23. سلام خسته نباشید ورودی بهمن دانشگاه آزاد در دوره کارشناسی ناپیوسته ثبت نام داره؟

  1. حمیدی عزیز بله ثبت نام دارد و در صورت داشتن مدرک کاردانی می توانید ثبت نام نمایید.

 24. سلام خسته نباشید من مدرک کاردانی حسابداری دارم میتونم کارشناسی ناپیوسته مدیریت ثبت نام کنم ؟

  1. حسینی عزیز بله هیچ مشکلی نداره شما در مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد می توانید هر رشته ای که خواستید به جزء رشته های پیراپزشکی انتخاب نمایید.

 25. سلام . ببخشید من امسال کنکور دادم و برای دانشگاه آزاد مجاز شدم ولی انتخاب رشته نکردم خواستم ببینم میشه برای دوره های بدون کنکور ترم دوم دانشگاه آزاد ثبت نام کنم ؟

  1. ناصحی عزیز بله هیچ مشکلی نداره و ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ربطی به کنکور سراسری ندارد.

 26. سلام خیلی ممنون از سایت عالیتون واقعا کامل ترین سایت آموزشی را دارید. یه سوال داشتم به نظر شما در دانشگاه آزاد ثبت نام کنم یا دانشگاه علمی کاربردی؟

  1. احمد عزیز سوال شما خیلی کلی می باشد هر کدام از دانشگاه ها مزیت ها و معایبی دارند که باید با توجه به موقعیت خودتان تصمیم بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + ده =