تیزهوشان و نمونه دولتی

www.azmoon.tehranedu.ir

www.azmoon.tehranedu.ir

اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی تهران 99 www.azmoon.tehranedu.ir

نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی تهران سالتحصیلی 99 – 1400 از طریق سامانه Azmoon.tehranedu.ir اعلام گردد و تمامی داوطلبانی که در جلسه آزمون شرکت داشند میتوانند با مراجعه به این سامانه اقدام به دریافت نتایج آزمون و مشاهده کارنامه نمونه دولتی هرمزگان نمایند.

همچنین نتایج آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز نیز از طریق سامانه www.azmoon.tehranedu.ir قابل مشاهده می باشد.

برای دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی و دبیرستان ماندگار البرز سال تحصیلی 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سامانه ثبت نام مدارس ماندگار البرز 99 www.azmoon.tehranedu.ir

متقاضیان ثبت نام در آزمون ورودی مدارس ماندگار البرز می توانند بصورت اینترنتی و از طریق سامانه azmoon.tehranedu.ir در قسمت سامانه ثبت نام آزمون مدارس ماندگار البرز در سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی ثبت نام به عمل آورده و رشته مورد درخواست خود را هنگام ثبت نام انتخاب نمایند. دانش آموزان درصورت پذیرش در آزمون صرفا می بایست در همان رشته پذیرفته شده ثبت نام و ادامه تحصیل دهند و مجاز به تغییر رشته نخواهند بود .

فرایند ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز در سال تحصیلی 99 – 1400 از روز شنبه 99/02/20 شروع شده و تا آخر اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت . داوطلبان عزیز توجه نمایید که تمامی مراحل ثبت نام از طریق سامانه azmoon.tehranedu.ir خواهد بود و از مراجعه حضوری به مدارس ماندگار البرز جهت ثبت نام حودداری نمایید.

ضمنا شرایط لازم برای ثبت نام در مداارس ماندگار البرز شامل :

  • تابعیت جمهوری اسلامی ایران، اشتغال به تحصیل در پایه نهم سال تحصیلی 99-98
  • کسب حداقل معدل ۱۸ در امتحانات نوبت اول پایه نهم است

با توجه به اینکه ثبت نام آزمون برخی مدارس به صورت اینترنتی صورت می گیرد به همین جهت سایت جداگانه جهت ثبت نام در نظر گرفته شده است. این سایت در تهران به آدرس اینترنتی www.azmoon.tehranedu.ir بخش هایی دارد که داوطلبان و دانش آموزان شرکت در این آزمون ها بایستی متناسب با آزمون مورد نظر خود به این سایت مراجعه نموده و اقدام به ثبت نام نمایند.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی در سایت www.azmoon.tehranedu.ir

از جمله کاربردهای مهم سایت azmoon.tehranedu.ir ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی می باشد. دانش آموزان می توانند با مراجعه به این سایت از زمان و شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی اطلاعات لازم را کسب نمایند.

مدارس نمونه دولتی از جمله مدارسی می باشد که برای تحصیل  در آنها داوطلبان بایستی ابتدا اقدام به ثبت نام در آزمون ورودی آن نمایند. جهت ثبت نام داوطلبان تهرانی با مراجعه به صفحه اصلی سایت www.azmoon.tehranedu.ir با کلیک بر روی ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تکمیل فرم مربوطه فرایند ثبت نام خود را تکمیل می نمایند.

ثبت نام مدارس ماندگار البرز در سایت www.azmoon.tehranedu.ir

از دیگر ثبت نام های مهمی که در سایت www.azmoon.tehranedu.ir صورت می گیرد ثبت نام مدارس ماندگار البرز می باشد. مدارس ماندگار البرز از دیگر مدارس می باشد که داوطلبان برای تحصیل در آنها بایستی ابتدا در آزمون ورودی این مدارس شرکت نمایند.

در بازه زمانی شروع ثبت نام مدارس لینک ثبت نام در صفحه اصلی سایت مطابق با تصویر زیر قرار داده می‌شود و داوطلبان با کلیک بر روی این لینک امکان ثبت نام و تکمیل فرآیند آن را خواهند داشت.

azmoon.tehranedu.ir

پرداخت هزینه ثبت نام در سایت www.azmoon.tehranedu.ir

در فرایند ثبت نام داوطلبان هزینه ای را بابت شرکت در آزمون بایستی پرداخت نمایند. پرداخت این هزینه از مراحل مهم در فرآیند ثبت نام آزمون های مدارس به حساب می آید. پرداخت این هزینه به صورت اینترنتی و از طریق سایت های تعیین شده صورت می گیرد. به همین جهت داوطلبان و دانش‌آموزان در فرآیند ثبت نام خود و پس از ورود به لینک ثبت نام امکان پرداخت اینترنتی این هزینه را خواهند داشت.

جهت پرداخت این هزینه دانش آموزان بایستی دارای کارت بانکی معتبر و همچنین رمز اینترنتی باشند تمامی فرآیند ثبت و پرداخت به صورت اینترنتی و از طریق همین سایت صورت می‌گیرد و دیگر نیازی نیست داوطلبان با مراجعه به بانک و یا دیگر بخش‌ ها اقدام به پرداخت این هزینه نمایند.

سایت ثبت نام مدارس تهران

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس

با توجه به اینکه برای شرکت در آزمون مدارس داوطلبان و دانش آموزان بایستی ابتدا پس از اتمام فرایند ثبت نام کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند این بخش در سایت azmoon.tehranedu.ir در نظر گرفته شده است.

از این رو دانش آموزان ثبت نام نموده در آزمون می توانند در بازه زمانی مشخص که معمولا یک هفته قبل از برگزاری آزمون است اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نمایند.

برای دریافت این کار پس از مراجعه به این سایت و کلیک بر روی لینک آزمون مورد نظر خود و ورود کد ملی و رمز ورود امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی و ماندگار البرز وجود خواهند داشت.

دریافت نتایج آزمون مدارس

با توجه به اینکه تمامی فرآیند ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون مدارس نمونه دولتی و مدارس ماندگار البرز از طریق سایت www.azmoon.tehranedu.ir صورت می گیرد از این رو نتایج آزمون نیز از طریق این سایت صورت می گیرد. برای دریافت نتایج  داوطلبان با مراجعه به سایت مورد نظر و کلیک بر روی لینک دریافت نتایج و ورود اطلاعات داوطلبی نتیجه آزمون خود را می توانند مشاهده نمایند.

اعتراض به نتایج آزمون ها

پس از اعلام نتایج آزمون مدارس برای داوطلبانی که در این آزمون پذیرفته نشده اند ممکن است اعتراضاتی نسبت به نتیجه آزمون وجود داشته باشد. اعتراض به نتیجه آزمون ها به صورت اینترنتی صورت می گیرد. داوطلبان با مراجعه به سایت www.azmoon.tehranedu.ir می‌توانند نسبت به نتیجه آزمون خود اعتراض نمایند. اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی و اعتراض به نتایج آزمون مدارس ماندگار البرز از طریق این سایت صورت می گیرد.

دریافت دفترچه ثبت نام مدارس

برای اطلاع از شرایط و ضوابط خاص ثبت نام و فرآیند آن داوطلبان بایستی ابتدا اقدام به مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام مدارس نمایند. از این رو از دیگر مراحل ثبت نام مدارس دریافت و مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام می باشد.

داوطلبان برای دریافت دفترچه ثبت نام نیز می‌توان از سامانه www.azmoon.tehranedu.ir استفاده نمایند. با مراجعه به این سایت و کلیک بر روی لینک ثبت نام امکان دریافت و مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام برای داوطلبان وجود خواهد داشت. در تصویر زیر می توانند لینک دریافت دفترچه ثبت نام مدارس ماندگار البرز را مشاهده نمایند.

سایت ثبت نام مدارس ماندگار البرز

توضیحات پایانی در زمینه سایت www.azmoon.tehranedu.ir

در سایت www.azmoon.tehranedu.ir بخش های دیگری نیز وجود دارد. از جمله آنها می‌توان به بخش اطلاعیه ها اشاره نمود. دانش آموزان و والدین آنها می توانند با مراجعه به این بخش به تمامی اطلاعیه هایی که در زمینه ثبت نام مدارس انتشار می یابد وجود دسترسی خواهند داشت. در این اطلاعیه ها زمان بندی و فرآیند ثبت نام و اعلام نتایج و دیگر موارد مرتبط با آزمون وجود دارد.

لازم به ذکر است لینک های ثبت نام تنها در بازه های زمانی خاصی فعال می گردد. از این رو در صورتی که در بازه زمانی ثبت نام قرار نداشته باشید هیچ اینکه ثبت نامی را در این سایت مشاهده نخواهید کرد.

همچنین ممکن است با توجه به مراجعه بسیار زیاد و بالا به این سایت دسترسی به سایت www.azmoon.tehranedu.ir در برخی ساعات برای داوطلبان سخت باشد. به همین جهت در صورت بروز این مشکل توصیه می شود جهت ثبت نام و یا دیگر مراحل در بازه زمانی که احساس می کنید سایت ممکن است خلوت تر باشد به آن مراجعه نمایید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =